Skocz do zawartości

MuLtImEdIa Fr/Fs/Hs


eric

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Czas na trochę europejskiego kina: "Made in Austria" - trailer Tak się jeździ grube linie w alpach [; Styl Film już się sporo czasu pałęta po sieci, może już ktoś linkował. Rok 2008 w wykonaniu najlepszych czeskich freeskierów. Pomimo ,że produkcja garażowa,niszowa i darmowa, mi się gęba zawsze cieszy z wygłupów braci czechów. Bez prosowego nadęcia. EVOLUCIJA Słoweńcy pokazują że narciarstwo progresywne znalazło sobie podatny grunt. To niesamowite ,że 2milionowy naród posiada tylu dobrych narciarzy. Segment z fs to raczej kiepski jest ,ale akcje z free który zaczyna się od połowy to powoduje opad szczeny. Eyes wide open - teaser Europejska superprodukcja. Najlepsi riderzy, świetne zdjęcia. Jeżeli będzie to film zrobiony na modłę amerykańskich superprodukcji to troche lipa. Od strony technicznej to chyba najlepiej zrobiony europejski film. Jakby ktoś miał jakieś filmy/edity odbiegające od mainstreamowych produkcji serwowanych przez MSP czy PBP to śmiało linkować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"EVOLUCIJA Słoweńcy pokazują że narciarstwo progresywne znalazło sobie podatny grunt. To niesamowite ,że 2milionowy naród posiada tylu dobrych narciarzy. Segment z fs to raczej kiepski jest ,ale akcje z free który zaczyna się od połowy to powoduje opad szczeny. " Dzieki Aferrra. Dawno nie slyszalem jugolskiej muzyki.:) Dobre. Gulmarg, Indie: Lepsze niz sex?:)

Użytkownik oldsnowjunky edytował ten post 30 listopad 2009 - 06:24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Trapi mnie jedna rzecz niesłychanie, kiedyś zobaczyłem trailer jakiegoś filmu wake boardingowego i szukam go w necie a znaleźć nie mogę. Nie kojarzy ktoś jakiegoś tytułu, pamiętam, że filmy narciarskie były porównywane do niego. Nic nikomu po głowie nie chodzi? Ujęcia były jednymi z lepszych, które widziałem na filmach. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...