Skocz do zawartości

pracowal ktos w intersporcie??


jozio86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Dzis dostalem telefon, ze Intersport zaprasza mnie na rozmowe kwalifikacyjna apropos pracy sprzedawcy ze znajmoscia sprzetu narciarskeigo i odziezy sportowej.W sumie przyda mi sie praca w weekendy to troche mi zalezy zeby ja dostac.W zwiazku z tym pytanie?czy ktos pracowal lub zna kogos kto tam byl sprzedawca o co oni moga mnie zapytac na tej rozmowie?w sumie orientuje sie w sprzecie itd.Jak myslicie o czym beda chcieli ze mna gadac :) ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj-usiądziesz przed kompem i dadzą Ci to: http://pavel.piasta.pl/trash/gra.php Nastepnie pytanie: -jedna cegła waży kilo i pół cegły-ile ważą 2 cegły???? Jeżeli zmieścisz się w 5 min./test i pytanie/,to potem otrzymasz tradycyjne pytania w stylu-co to jest: -radius/taliowanie -DIN -flex -gore-tex -windstopper -........etc. -wpływ wzrostu i wagi na dobór sprzętu w kontekście dobieranych nart do stylu jazdy -co zrobić,żeby klient kupił te narty,bądź kurtkę które Ty mu doradzisz,a nie które on by chciał bo ich nie ma..... -jak należy prowadzić dyskusję,żeby klient usłyszał to co chce usłyszeć i wyszło jeszcze,że się z********e zna na sprzęcie to takie podstawowe pytanka ;):D:D:D p.s-to wszytsko jest prawdą,gdyż zostało wymyślone w mojej głowie :D-no ja bym takie testy przeprowadził i takie pytania zadał p.s2-test z linku zajął mi 3min,ale.........ale dopiero za 4 razem :D:D,niemniej jednak proponuję sprawdzić swój intelekt,nie tylko przed rozmową o pracę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj o firmie o jej historii postaraj się czasem nawiązać do niej, pokaż że jesteś pod wrażeniem jej dotychczasowej działalności. przygotuj sobie pytania do firmy np: jakie są możliwości awansu, czy mają szczeble kariery? pokażesz w ten sposób, że chcesz poważnie podejść do tej pracy, że jesteś "przyszłościowy" podkreśl swoje zainteresowanie nartami i wiedzę, ale również pozosałymi dziedzinami sportu. powiedz, że działasz aktywnie na forach narciarkich. tam też poznajesz opinie ludzi o rynku. krótko mówiąc sprzedaj się :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 cegła wazy 2 kilo, 2 cegły ważą 4 kilo. Zadanie z 1 klasy podstawówki.

Ty wiesz kiedy ja bylem w pierwszej klasie podstawowki???? ;) Nie posiadam dzieci, ktorym moglbym sprawdzac lekcje ;) Nie zajmowalem sie rozwiazywaniem jakichkolwiek zadan matematycznych przez wieki. TAk wiec 5-10 minut paniki a pozniej jakies rownanie nawet ulozylem i wyszlo ze dwa kilo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
prawie zapomnialem o tym watku;) wiec pisze: -przyszedlem na ta niby rozmowe iw sumie zapytali mnei tylko kiedy moge rpacowac to powiedzialem ze tylko weekendy bo studiuje dziennie i w ciagu tgodnia nie dam rady i na tym sie zakonczyla cala rozmowa...chcialem cos jeszcze do siebie dodac,a le zalezalo im na czasie i pozdziekowali mi mowiac ze sie skontaktuje. -no i tego samego dnia zadzwonili do mnie, ze mam dobre CV ale niestety z powodu duzej ilsoci chetnych zatrudnia innych bardziej dyspozycyjnych, a mnie beda mieli w rezerwie. w sumie troche mnei to zasmucilo, ale to oni stracili fachowca se pomyslalem ;P Tego samego dnia znalazlem ogloszenie apropos pracy w Makro tez doradzanie sprzetu narciarskiego: i od reki dotalem ta prace i to lepiej platna niz w Intersporcie bo w Makro jest 7zl/h na reke. minusem tej pracy jest tylko to ze co drugi weekend pracuje(w sumie mzoe to nie az taki minus) no i to ze musze sobie wyrobic ksiazeczke sanepidowska bo makro ma powalone przepisy ze kazdy na hali musi miec te badania... p.s. mimo, ze w Makro kasa wieksza wolalbym w Intersporcie pracowac jakos bardziej moze ze wsgledu na wieksza ilosc sprzetu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...