Skocz do zawartości

Buty Fischer regulatory do cantingu


Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że jest ich trzy rodzaje. Plastików. W zależności od kąta pochylenia bocznego cholewki. BTW kiepski patent. Rozumiem, że chodzi Ci o te czerwone dające największe pochylenie. U mnie i tak za małe. Te czerwone dokupiłem w sklepie w Krakowie nartykrakow.pl, gdzie fitowałem buty. Mają pewnie też w trojansport.pl, gdzie kupowałem buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, a_senior napisał:

Tyle że jest ich trzy rodzaje. Plastików. W zależności od kąta pochylenia bocznego cholewki. BTW kiepski patent. Rozumiem, że chodzi Ci o te czerwone dające największe pochylenie. U mnie i tak za małe. Te czerwone dokupiłem w sklepie w Krakowie nartykrakow.pl, gdzie fitowałem buty. Mają pewnie też w trojansport.pl, gdzie kupowałem buty.

Nawet nie wiedzialem ze te czerwone maja najwiekszy kat - wogole trudno cokolwiek znalezc na ten temat - generalnie potrzebuje delikatnie skorygowac kat - choc przekonam sie na stoku dopiero 😜 ile faktycznie potrzebuje

Dzieki za namiary na firmy - popytam - bo online nic nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, a_senior napisał:

Gdybyś miał kłopoty z kupnem to mogę podesłac swoje popielate (lekka korekcja kata) lub czarne (brak korekcji, otwór jest w środku). A co złego stało się z Twoimi?

No wlasnie kupilem nowe buty ale z drugiej reki i widocznie sprzedawca uznal ze sa nie potrzebne 😞

Szczerze mowiac chetnie bym reflektowal na te szare - jesli bede musial cos korygowac to raczej delikatnie ( dowiem sie w weekend 🙂 )
 - jesli oferta aktualna 🙂 chetnie sie dogadam na prv 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Bastek333 napisał:

No wlasnie kupilem nowe buty ale z drugiej reki i widocznie sprzedawca uznal ze sa nie potrzebne 😞

Szczerze mowiac chetnie bym reflektowal na te szare - jesli bede musial cos korygowac to raczej delikatnie ( dowiem sie w weekend 🙂 )
 - jesli oferta aktualna 🙂 chetnie sie dogadam na prv 🙂

OK. Mam nadzieję, że te plastiki są uniwersalne dla wszystkich butów Fischera. Moje to RC4 Curv 130.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...