Jump to content

Koniaków - Ochodzita


SkiForum
 Share

Recommended Posts

Koniaków - Ochodzita Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://adresstrony.pl Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...
 • Replies 63
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z uwagi że nie mają tam nasnierzania to wyciąg działa raczej wtedy kiedy aura na to pozwala a poprzednia zima z warunkami nas nie rozpieszczała.W tym roku jest podobnie będą warunki będą działać a mimo położenia śniegu też tam nie ma za wilele(może teraz dosypało).
Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...
 • 1 year later...
 • 9 months later...
 • 3 weeks later...
 • 1 year later...
 • 3 months later...
 • 1 month later...
Byłem dziś na testach Plusy : - dobrze oznakowany dojazd - darmowy parking który w dodatku był dobrze utrzymany\ - miła obsługa na stoku Minusy : - trasa moim zdaniem kiepsko przygotowana, pod wyciągiem kamienie, na samej trasie lodowe kamienie na przemian z betonem po ratraku - sam kształt trasy mi nie odpowiada - lubie mocne nachylenia ale równe a tutaj połowa stoku to lej , druga połowa gładka, nagle zmiana - góry i doliny. Gdy padał śnieg i wiał wiatr a wieje tam fest to na początku traciłem orientacje gdzie jechac - trzymałem sie jedynie wyciagu. Sumując - są pewnie osoby które lubią takie wrażenia - jak dla mnie na tą ilość śniegu która jest trasa powinna byc przygotowana lepiej dlatego przeniosłem sie do Wisły na jazdy.
Link to comment
Share on other sites

Bardzo twardy śnieg / zlodowacony znajdował się tylko przy samym zejściu z wyciągu po prawej stronie (początek trasy 4). Reszta stoku ok, trasy 2 i 3 mocne pochylenie do dynamicznej jazdy. 4 i 5 z pozostawionym puchem.

Jeszcze raz dziękuje za rzetelny opis warunków na tamtejszych trasach. (w końcu nie czytam o bezkresnym i bezlitosnym lodzie oraz muldach po pas!;):D) Byłem tam przed otwarciem bo taki miałem termin. Myślę, że zawitam tam w przyszłości!?

Użytkownik rycho65 edytował ten post 17 styczeń 2013 - 10:23

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
 • Create New...