Skocz do zawartości

Do sprzedania kask Blizzard Double Visor


KrzysiekK

Rekomendowane odpowiedzi

Kask jest taki:

https://sklepiguana.pl/kask-double-visor-170006-blizzard?gclid=CjwKCAjwx7GYBhB7EiwA0d8oe7Nj-q6w17460fKgSLmbDqKh3NbgzwjwLHNG8zQjNG-aJvIqnjJThxoCZdIQAvD_BwE

Szyby mam trzy.

1. Oryginał Blizzard kat. 3 (ciemna, lustrzana, na słoneczko)

2. Oryginał Blizzard kat. 1 (żółtawa, przyniszczona, na pochmurno)

3. Nie-oryginał, lepsza, bo Uvex, z lepszą wentylacją, uszczelnieniami, kat 1 (żółtawa, na pochmurno).

https://sportmix.pl/uvex/szyba-uvex-hlmt-400-visor-56-8-216-0305-96178/?gclid=CjwKCAjwx7GYBhB7EiwA0d8oe2C1q5qBdVevTCuWgS67PvB2pXOWSfLgmf2_xzuNlfXLyB4Jbd3BjBoC2rUQAvD_BwE#/29522-rozmiar-uni

(tak, pasuje)

Do nauszników kasku przyszyte haftki w celu mocowania maseczek (patent a'la Jacek C.).

Na górę naklejony uchwyt GO-PRO.

Kask nie był udarowo potraktowany więc jest bezpieczny.

Rozmiar L/LX (60-63).

Czemu sprzedaje? Bo lubię i w deszcz na narty pojechać a wtedy ten kask się nie sprawdza.

Woda z góry ścieka pod szybę.

Poza tym, dla mnie ciut za duży i nawet z kominiarką "lata na głowie" przy większych wstrząsach.

Nie wiem ile za niego chce. Pewnie by poskładać ceny cząstkowe za szyby (dwie, bo jedna w gorszym stanie) i odjąć za zżycie troszkę.
Jak ktoś zainteresowany to przemyślę temat. Presji na sprzedaż nie mam.


Wchodzi też w rachubę zamiana (z wyrównaniem).

PS. Jestem okularnikiem i w ładną pogodę dla mnie ten kask był doskonały i praktyczny. Szanowany w miarę, noszony w pokrowcu oryg.

Jakby ktoś, coś... to wiadomo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...