Jump to content

Kielce - Ameliówka


SkiForum
 Share

Recommended Posts

Kielce - Ameliówka Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://adresstrony.pl Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
W tym miejscu nie ma wyciągu juz od ponad 3 lat. A szkoda, co prawda to była taka wyrwirączka, ale przy modernizacji i uruchomieniu wyciągu na Radostowej działoby by się , oj działo. Radostowa 800 m fajnie nachylonego stoku, Ameliówka 350 m górki dla dzieci. Jedno od drugiego położone niecałe 400 m. I ta baz hotelowa w pobliżu z dużym potencjałem.
Link to comment
Share on other sites

Bylem tam wczoraj az mi sie przykro zrobilo jak zobaczylem stok z dziecinstwa zarosniety mlodymi drzewkami i krzakami Nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego nikt nie potrafi z tego zrobic swietnego interesu Tak jak wspomnial przedmowca baza hotelowa jest tam nawet jest parking pod samym stokiem Ale sam stok to chyba jest nieczynny dluzej niz trzy lata (mowie o Ameliowce) bo na Radostowej jezdzilem jeszcze w 2006r. ale to juz byly chyba ostatnie podrygi stok nieprzygotowany bufet w jakims namiocie . Szkoda naprawde wielka szkoda
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...