Jump to content

Rytro - Ryterski Raj


SkiForum
 Share

Recommended Posts

Rytro - Ryterski Raj Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://adresstrony.pl Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ceny karnetów wydały mi się umiarkowane, a dopiero później dotarło do mnie, że były całkiem atrakcyjne. Za 4 godziny od 9:00 do 13:00 zapłaciłem 30 PLN. A Jak oszacowałem ilość zjazdów, to mi wyszło, że wyciąg kosztował poniżej 2 PLN za jeden wyjazd, a to już chyba całkiem tanio! Bardziej doświadczony narciarz jest w stanie wyjechać w górę i zjechać na dół w czasie krótszym niż 10 minut, więc sami policzcie:)

Trochę mnie sprowokowałeś do odkurzenia kalkulatora i ... Byłem w Tyrolu ( w południowym - Włochy, ale to bez znaczenia) Policzyłem tak: Karnet na 6 dni : 171 Euro = 615 zł Ja przejechałem na nim 259 km (można sobie sprawdzić w internecie włącznie z wykresami :) ) Siedziałem jeden dzień w szpitalu (pomagałem) i 2 dni w hotelu bo mgła, ale można było spokojnie pojeździć 350 - 400 km Danę dotyczą wyciągów bo tak komputerek podlicza. Więc, biorąc tylko moje 260 km i 800 m długość trasy (nie wyciągu) w Rytrze koszt takiego wjazdu jak Twój wynosi 1,90 zł, gdyby policzyć lepszy okres jeżdzenia - takie wymarzone słoneczko, koszt = 1,20 zł Pozdr
Link to comment
Share on other sites

Ok. Ok. ja tylko nadmieniam że nasze wyciągi w kraju, ze względu na swoje położenie, długość itd (patrz wszystkie dyskusje np. na tym forum) są INNE niż tereny w Alpach :D Nasza rolą jest patrzeć na własną kieszeń i plusy i minusy wszystkiego. Sprowokowałeś mnie tylko swoim wyrażeniem, że to tanio ... :) Powodzenia P.S. Akurat ten stok w Rytrze lubię bo też nieźle ze mnie wycisnął poty swego czasu. Jest ambitny, ale fajny, szacunek dla Ciebie jak na drugi wyjazd to ambitnie . Kiedyś brakowało mi tylko śniadania przed 9.00, ciekawe czy to sie zmieniło ?
Link to comment
Share on other sites

Przez te dwa dni mieszkałem w ośrodku "Gościniec Ryterski". To ten co jest pod samym stokiem. Sam budynek to taki betonowy koszmarek rodem z PRL ;) ale śniadania były od 8:00 :)

Też je jadłem, ale Pani w recepcji powiedziała: "że owszem tak z zewnątrz można zjeść ale pewnie Pana nie stać bo kosztuje 25 zł" :eek: Więc ten koszmarek jak piszesz też w ludziach musiał sie zakonserwować ;) Pytałem o te bary drewniane przy kasach lub inne :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...