Skocz do zawartości

K2 Turbo Charger 2018 / 19


Kaem

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna używam tej narty - kupiona niedawno w stanie powiedzmy potestowym tzn krawędzie bardzo grube, ślizgi świetne, praktycznie bez śladów użytkowania na szacie graficznej.

Wygląda tak: 

ski_k2-turbo-charger-2018_n11031-8101-1_l.jpg

Narta ma podaną fabrycznie długość 172, w praktyce to 175 cm; taliowanie wydatne: 129 - 72 - 107, promień 14 m .

Wrażenia z jazdy: łatwa w sterowaniu, dobrze trzyma na twardym, stabilna nawet przy dość szybkiej jeździe na krawędziach, fajnie zachowuje się w miększych warunkach. Przy tym deski nie są specjalnie sztywne wzdłużnie, zatem bardzo dobry komfort jazdy. 

Myślę, że dla narciarzy do ok. 80 kg  jest bardzo interesującą propozycją na cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberto, ani jedno ani drugie, Łobuzie 😄

To tak skrótowa opinia napisana pod wpływem zauroczenia tymi deskami po 2 dniach użytkowania. Nic w nich nie ma wybitnego, ale w całości są dla mnie świetne.

Przyjeżdżaj w niedzielę na spotkanko (może CG, może Szrenica), to się bujniesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem fisze Curvy GT 175 r16, 80 pod butem, teraz jeździ na nich kolega.

To inne narty - Turbo Charger szybszy przy zmianie kierunku jazdy, bardziej plastyczny i świetnie wybiera teren,  krótszy i średni promień dominuje - jakby bliższy slalomce; GT to siekiera na każdy stok do średniego skrętu, do okiełznania trzeba się trochę przyłożyć, w rewanżu daje prędkość, stabilność i znaczną pewność jazdy także szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...