Skocz do zawartości

Atomic Redster X7 AW, czy Fischer RC ONE 72 multiflex


Nogali

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 23.11.2021 o 08:33, Mitek napisał:

Cześć

I jeszcze, bo wygasł czas na edycję a ja wolno myślę:

Genialny narciarz to też pewne tajemnicze określenie. Genialnymi narciarzami byli Schranz, Killy, Tomba, Maier, Miller z Polaków widziałbym w tej grupie może Czecha (zakładam, ze mówimy tylko o zjazdowcach). Piszę o tym nie dlatego, żeby w jakiś sposób wyśmiewać wujka kolegi Nogali. Chodzi o to, że czasami/często zwykła poprawną techniczna jazdę postrzegamy jako przejaw czegoś wybitnego a za tym nędzne, przypadkowe technicznie ale w miarę szybkie zsuwanie się oceniamy jako jazdę bardzo dobrą. To zaniżanie poziomu przez brak wiedzy czy jest i jak wygląda poprawna jazda jest bardzo częste również na forach narciarskich wśród - wydawałoby się - pasjonatów czy specjalistów.

Pozdrowienia

Mitek skończ piepszyc .  Filmiki byś oglądał tylko. Jak gość mówi że jest zaawansowanym narciarzem to może tak jest . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2021 o 11:35, Mitek napisał:

Cześć

He he. Ja jeździłem przez pięć lat w zespole Kuzaja jako obsługa pogodynka, obsługa VIP, Pomoc na odcinkach itd. Miałem okazję jeździć ze wszystkimi kierowcami z czubka tamtego tzw. złotego okresu polskich rajdów. Każdy fajansiarz w Civicu palący gumy na przydomowym parkingu powinien się przejechać z dobrym kierowcą na OS. Zamyka usta każdemu cwaniaczkowi.

Na nartach to samo.

Pozdrowienia serdeczne

Jaki ty wszechstronny jesteś. A ciężarówka byś też dał radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...