Skocz do zawartości

Spalona - wyciąg Spalona


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Spalona - wyciąg Spalona Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://adresstrony.pl Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...
No cóż, dzisiaj na sankach, ale wyciąg chodzi, więc czuje się zobowiązany zaraportować :)
Śnieg pięknie pada, na trasach biegacze, a na stoku narciarze.
Wyciąg talerzykowy w stylu retro, kasa w drewnianej, chylącej się ku upadkowi budce.
Ratrak też retro, napis "rolba" świadectwem importu zza południowej granicy.
W schronisku "Jagodna" klimatycznie, choć tłum ludzi, obiady wspaniałe.
Dużo lokalsów i sporo wrocławiaków.
Ogólnie trochę hipstersko i bardzo sympatycznie.
Pozdrawiam zimowo :)


PSX_20180120_172926.jpg
PSX_20180120_132012.jpg
PSX_20180120_132103.jpg
PSX_20180120_131908.jpg
DSC_0829.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dzisiaj na sankach, ale wyciąg chodzi, więc czuje się zobowiązany zaraportować :)
Śnieg pięknie pada, na trasach biegacze, a na stoku narciarze.
Wyciąg talerzykowy w stylu retro, kasa w drewnianej, chylącej się ku upadkowi budce.
Ratrak też retro, napis "rolba" świadectwem importu zza południowej granicy.
W schronisku "Jagodna" klimatycznie, choć tłum ludzi, obiady wspaniałe.
Dużo lokalsów i sporo wrocławiaków.
Ogólnie trochę hipstersko i bardzo sympatycznie.
Pozdrawiam zimowo :)

Kultowe miejsce.
Byłem kiedyś na odczycie Mackiewicza o Nandze.
PS. Jak dojazd? Z której strony tam wbijales? Ja ostatnio czujnie Tucsonem do Zieleńca, tym bardziej, że Fabke zezlomowalem ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultowe miejsce.
Byłem kiedyś na odczycie Mackiewicza o Nandze.
PS. Jak dojazd? Z której strony tam wbijales? Ja ostatnio czujnie Tucsonem do Zieleńca, tym bardziej, że Fabke zezlomowalem ostatnio.

Przez Starą Bystrzycę. Etapami ją remontują ale teraz otwarta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Przez Starą Bystrzycę. Etapami ją remontują ale teraz otwarta.


Wyremontowana po całości. Świetna droga ta autostrada sudecka, z Zieleńca się toczyłem. W Łagodnej świetne racuchy z jabłkiem, jagodami i bitą śmietaną na wynos, a jakże. Świetna ekipa, klimatyczne miejsce. Wspomnienie biegówek, liczne trasy, poszukiwanie stoku, nieudane. No i Mackiewicz spoglądający z plakatu...

Załączone miniatury

  • DSC_2261.JPG
  • DSC_2247.JPG
  • DSC_2239.JPG
  • DSC_2254.JPG
  • DSC_2250.JPG
  • DSC_2258.JPG
  • DSC_2264.JPG
  • DSC_2263.JPG
  • DSC_2259.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...