Jump to content

Jugów - Besterek


Administrator
 Share

Recommended Posts

Jugów - Besterek Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://adresstrony.pl Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 1 month later...
Bardzo dobra górka ćwiczebna dla narciarzy i dla snowboardzistów. Można sobie urozmaicić zjazdy zależnie od potrzeby i fantazji. W niedziele było niewiele osób. Karnety dziesięciozjazdowe kupuje się już po wjeździe na górę w barze. 10 wiazdów -20 zł, to drogo jak na tak krótki stok. Wyciąg to porażka. Z wyłączaniem obsługi które stara się jak może zatrzeć niemiłe wrażenie. Wąziutki orczyk jednoosobowy /miedzy uda jak talerzyk/ bez profilu dla parapeciarzy, na zwijanej lince. Start trudny bo orczyk nadjeżdża nad głową, by sięgnąć trzeba stanąć na usypanej górce /początkujący czasem dostają orczykiem w głowę/ potem szarpnięcie, spadasz z górki i ostro pod górę. Dla początkującego to za dużo wrażeń. Zwłaszcza że wyciąg dość awaryjny. Na górze jest bar z zupą i piwem ale blaszana sławojka w lesie . Wszystko prócz samego profilu górki jest zniechęcające. Chętnie bym tam jeszcze pozjeżdżała ale chyba nie. Zwłaszcza że dzieciak wybrał snowboard i nie daje rady ręcznie na wyciągu. Szukając informacji w goglach informacje dla hasła besterek/bester są rozbieżne.

Użytkownik zeberkaa edytował ten post 26 styczeń 2011 - 09:48

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Byłam tam latem i ze zdumieniem zauważyłam że stok jest idealnie równy i banalnie gładki. Urozmaicenia o których pisałam najwyraźniej były zasługą armatki i ratrakowego. Wygląda na to że stok niedługo rusza. Ciekawe czy poprawiło się coś z koszmarnym wyciągiem.
Link to comment
Share on other sites

Dzwonilem do nich dzisiaj i obiecali otworzyc w ten weekend. Snieg w "Sowich" pada intensywnie wiec wszystko wyglada dobrze. Jesli beda odpowiednie warunki czyli wiekszy mroz przez kilka dni to zostanie rowniez uruchomiony system nasniezania na Rymarzu przy Bukowej. Trzymam kciuki
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...