Skocz do zawartości

Madonna w połowie grudnia


mariusz-net

Rekomendowane odpowiedzi

Warto jechać do Madonny w połowie grudnia (powiedzmy 15-23)? Jest śnieg?

Czy google mapy podpowiadają najlepszą drogę (Czechy, Austria, kawałek Niemiec Austria i Wlochy)? Czy trzeba o czymś wiedzieć/ustawić pkt pośrednie żeby wybrać optymalną trasę (wyjazd z okolic Olkusza)?

Wszelkie informacje mile widziane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie sezon ruszył 2.12 śniegu dużo jak na ten czas. (w zeszłym sezonie e połowie stycznia było mniej śniegu jak teraz a i tak bylo super)
Jeśli chodzi o drogę to ja jechałem Na Wrocław -> Monachium dalej Austria i Włochy trasa 95% autostrada także leci. Tyle że ja jechałem z okolic Kalisza , dla Ciebie rzeczywiście chyba lepiej przez Czechy.

Jeśli będziesz na miejscu polecam skipas Madonna+ Folgarida Marilleva

Dzięki za info. No to decyzja wydaje się prosta: jedziemy :-)

 

Pojadę przez Czechy/Austrię według google wychodzi około 1100 km, Przez Niemcy 1300 km. Lubię jeździć przez Niemcy (autostrady) ale 200 km różnicy będzie ciężko nadgonić busem. 

 

Pozdr,

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Warto jechać do Madonny w połowie grudnia (powiedzmy 15-23)? Jest śnieg?

Czy google mapy podpowiadają najlepszą drogę (Czechy, Austria, kawałek Niemiec Austria i Wlochy)? Czy trzeba o czymś wiedzieć/ustawić pkt pośrednie żeby wybrać optymalną trasę (wyjazd z okolic Olkusza)?

Wszelkie informacje mile widziane.

Lepiej w styczniu - bardziej pewny śnieg. Znajomi byli z www.skimaniak.org - oni robią tam fajne wyjazdy i mają też szkolenia dla chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej w styczniu - bardziej pewny śnieg. Znajomi byli z www.skimaniak.org - oni robią tam fajne wyjazdy i mają też szkolenia dla chętnych.

Jak piszą że otwierają 3 grudnia to wiedzą co piszą i najmarniej 50 % tras będzie odpalone.  Od 20 lat latm do Włoch w 2 tygodniu grudnia i zawsze jest gdzie pojeździć. Raz tylko było otwarte jakieś 40 % tras w Tonale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...