Skocz do zawartości

apartamenty Marileva 1400 prośba o opinie - Wi Fi?


Mohikanian

Rekomendowane odpowiedzi

 Znajomy się pospieszył i kupił w Marilleva 1400 nocleg.

Ponieważ musi być w pracy w kontakcie email itp prośba o info czy jest tam jakaś strefa z WI-FI ??

Niestety podobno w pokojach nie ma netu

Ktoś tam spał ? jakies informacje ? porady.

 

Byłem kilkakrotnie ale zawsze wybierałem pensjonaty .

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy tam kilka razy fajnie bo spanie na stoku gorna stacja ma dobre i zle strony wszędzie daleko jesteś ograniczony przez tydzień do tych atrakcji które sa na miejscu czyli maly basen ale jest , jeden sklep ale jest do 19, jeden bilard ale jest , bar piwo do 21 , male apartamenty ale za to mega goraco i uwaga wszystko słychać na 3 pietra wiec jak jest imprezka u sasiadow to cała buda tańczy a Wi-Fi to nie wiem 2 lata temu niebyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Znajomy się pospieszył i kupił w Marilleva 1400 nocleg.

Ponieważ musi być w pracy w kontakcie email itp prośba o info czy jest tam jakaś strefa z WI-FI ??

Niestety podobno w pokojach nie ma netu

Ktoś tam spał ? jakies informacje ? porady.

 

Byłem kilkakrotnie ale zawsze wybierałem pensjonaty .

W okolicach recepcji owszem działa Wi-Fi - sprawdzone. Informacja sprzed roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wi-Fi działa tylko przy recepcji, ale jak w górach, raz lepiej, raz gorzej.
Jeśli chodzi o noclegi, wersja wybitnie ekonomiczna (standard delikatnie mówiąc "studencki")

Chyba cała Marilleva taka, zbieram się do napisania recenzji z Albare. Standard - późny Gierek, wczesny Berlusconi, tak jest chyba wszędzie w Marillevie 1400. Boazerie na ścianach etc. Standard wifi chyba w każdym hotelu w M. podobny, mój syn mocno cierpiał z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...