Skocz do zawartości

Pożegnanie - podziękowanie


moris

Rekomendowane odpowiedzi

To mój ostatni post na skiforum.

 

Do tej decyzji dojrzewałem jakiś czas, w międzyczasie pisząc kilka relacji z wyjazdów, dzieląc się jakimś tam doświadczeniem z kilku stacji narciarskich.

Kilka postów z ostatnich dni i kilka wiadomości prywatnych upewniły mnie, że jednak to nie jest moje miejsce, przynajmniej jako aktywnego usera. Zbyt wysoko cenię sobie wzajemny szacunek i tolerancję.

Sporo ostatnio pisałem - może rzeczywiście za dużo?

Pozostanie nie dokończona relacja z 3 Dolin,  nie zrealizowane planowane relacje z innych wyjazdów na TYM forum.

 

To forum niestety (moim zdaniem) zdryfowało zbyt daleko od meritum narciarstwa w kierunku "mojszej" prawdy. Pewnie nie jestem bez winy. Nie podoba mi się wyzywanie innych ludzi. Sorki, ale tak myślę.To nie moja bajka

 

Te kilka lat pomogły mi w kilku spojrzeniach na narciarstwo, pozwoliły poznać kilku fajnych ludzi, z niektórymi byłem na wspólnym wyjeździe, mieszkając nawet w jednym apartamencie. Z niektórymi grałem i gryw w tenisa.....Z pewnością z nimi będę utrzymywał kontakty, może znowu wyjedziemy razem do Paradiski, 3Dolin,  Portes du Soleil czy gdziekolwiek.

 

Kończąc aktywny udział w SF dziękuję wszystkim za ciekawe dyskusje, podziękowania za opisane wyjazdy czy wspomnienia. Jeśli ktoś będzie chciał uzyskać jakieś informacje związane z nartami we Francji - zapraszam na priv. Chętnie pomogę  dzieląc się informacjami (mam zaliczoną większość z dużych i średnich stacji francuskich)

Jeśli kogokolwiek kiedykolwiek uraziłem - szczerze przepraszam, nie miałem nigdy takiego zamiaru. I wbrew niektórym opiniom - nie miałem zamiaru przechwalać się wyjazdami - choć rzeczywiście było ich trochę.....

 

Pozdrawiam, będę obserwował SF z "tylnego siedzenia"

 

Mietek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...