Skocz do zawartości

Gdzie najtaniej kupić kurtkę Spyder'a


tatuzo

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie. Głównie chodzi mi o jakieś linki od tych którzy kupowali kurtkę za granicą. Szukałem na ebay ale tam nie są zbyt atrakcyjne ceny. A może w ogóle nie da się znaleźć odzieży tej firmy w przyzwoitej cenie??? Proszę o porady i opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o skiteam to mieszkam w Warszawie więc nie byłoby problemu. Przez internet co prawda rzeczywiście można trafić na podróby (typu tych z allegro po 200zł:) ), ale zastanawiam się czy np. nie znacie jakiś linków do zagranicznych autoryzowanych sklepów z jeszcze większymi promocjami niż w skiteam'ie??? Czy ktoś może kupował w takich sklepach???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jeśli nadal jestes zainteresowany kurtką to podaje nr tel. do sklepu sportowego siostry: 693 456 288 jakby co, powiedz że dostałeś nr od Olki z forum (będzie wiedziala o kogo chodzi ;) ) przed wczoraj od niej wróciłam i akurat mieli spory wybór kurtek Spydera po przystepnych cenach (sama jeżdże w czerwonej :o ) pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie przesadzajmy lepszym sklepem jest skitem.pl poco wymyślać z sklepami amerykańskimi, moim zdaniem to głupota skoro można w Polsce kupić

Oczywiście, że kupić w Polsce można bez problemu ale chodzi o cenę.. Z drugiej strony sam jestem za leniwy żeby bawić się w szukanie za granicą:D Ski team ma swój outlet w Ursusie. Nie wiem jeszcze co tam mają ale niedługo planuje tam wycieczkę :) Jak mówiłem tak zrobiłem :) Byłem w ski team'owym outlet'cie w Ursusie. Dużo kurtek i spodni sprzed 1-2 sezonów. Męskich ciuchów mniej niż damskich. Jak się poszuka to coś się znajdzie- ja znalazłem kurtkę Zeiner'a 50% taniej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Chyba najtaniej:) http://www.ubingle.c...a7-a046862c7f11

Jakby ktoś nie wiedział to na www.ubingle.com są sprzedawane tylko podróbki... W dziale feedback na pytanie użytkownika "fake or true?" admin ubingle.com wpisał: "you are right friend ,our products are best quality copies you can find in china ,almost same as real ones" Wybór należy do kupującego - "almost same as real" Spyder za 33,99$? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś słyszałem na ten temat. Można też tam kupić Lacostę po 20 zł ... Mój znajomy kiedys przywiózł kilka i fajna kurteczke ............ Bognera ........ naturlich wsjo OŁGINAŁNE :)

Byłem w sklepie z odzieżą narciarską i snowbordową a nie na targu :) Widziałem też na targach ale to tam już były za śmieszne pieniądze tak jak mówisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...