Skocz do zawartości

Cafe Hochkar - czyli wolne Polaków rozmowy ;)


ZanZibi

Rekomendowane odpowiedzi

a melanż trwa sialalalalalalala, a melanż ? pozdrówka dla tej grupy co imprezuje w wawie. nie zapomnijcie wznieść za tych co koło morza pozdro robert

robercik toasty były za tych co nad morzem i za tych co na południu, więc nie zapomnieliśmy o tych co nie byli na szarloten party a było bardzo ok. więc co więcej można by było dodać żałujcie że was tam nie było. pozdro. narciarz.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich uczestników wczorajszego szarloten party i donoszę, że Mruffka to ja, Monika, która ma nieśmiałą (vide avatar) nadzieję dołączyć do GRUPY. Ale może nie być łatwo,,,,, Zan Zibi jak mnie dzisiaj rano zobaczył :eek: , to się nieco zmartwił moim "brakiem zahartowania" w spożyciu ... i zalecił systematyczne ćwiczenia do piątku :)

Welcome at board Monika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że zaopatrzyłem się wcześniej w ogórki. Po tekiej ilości toastów uratowały mi życie...

Tadziu chyba nie wyjadłeś wszystkich ogórasów? mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie sie spotkamy grupą i ja przywiozę ogórki ( kudłaty też podobno lubi sie zajadać) i nie tylko. żeźbię w domu temat świątecznego wyjazdu... i być może coś zorganizujemy? pozdrawiam robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadziu chyba nie wyjadłeś wszystkich ogórasów? mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie sie spotkamy grupą i ja przywiozę ogórki ( kudłaty też podobno lubi sie zajadać) i nie tylko. żeźbię w domu temat świątecznego wyjazdu... i być może coś zorganizujemy? pozdrawiam robert

13-16.04 planuję KW od 28.04 lodowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję posłusznie, że i ja na swoje stare śmieci w jednym kawałku dotarłem :) Miło było Was wszystkich znowu zobaczyć i poimprezować :) za co piknie dziękuję :) Moniczko nic się nie przejmuj, na Hocharze klimat jest zdecydowanie bardziej sprzyjający spożyciu... :D ;) dasz radę, tylko kombinuj żeby z nami pojechać :) Pozdrowionka 4 all i trzymajcie kciuki, bo jutro kolejna runda mojej walki o urlop :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł! Chorągiew krakowska właśnie dotarła na miejsce stałego pobytu :) Monica&Marcin - wielkie dzięki za gościnny dom, mam nadzieję że strat wielkich (oprócz tych szklanych ;)) nie było a i sąsiedzi się kłaniają Wam nadal ! Wszystkim - uściski za super wieczór ( hm, chyba noc ;) do zobaczyska w realu (optymalnie w śnieżno mroźnym otoczeniu ) ania

Dopiero dziś udało mi sie dorwać do kompa, więc dopiero dziś dziękuję Wam bardzo za niewątpliwą przyjemność, a może radochę przebywania w Waszym towarzystwie :D :D :D p.s. rosówki były świetne, a rury - niebo w gębie :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...