Skocz do zawartości

Spodenki ochronne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Może ktoś poleci jakieś spodenki ochronę na biodra. Chodzi mi o ochronę bioder podczas upadku na lodowisku. Zaczynam dopiero przygodę z łyżwami i zdążają się upadki. Najczęściej lecę na prawe biodro. Może ktoś podpowie ze swojego doświadczenia. Z góry dzięki za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Może ktoś poleci jakieś spodenki ochronę na biodra.
Chodzi mi o ochronę bioder podczas upadku na lodowisku.
Zaczynam dopiero przygodę z łyżwami i zdążają się upadki. Najczęściej lecę na prawe biodro. Może ktoś podpowie ze swojego doświadczenia.
Z góry dzięki za pomoc.

Z autopsji wiem, że żółwik też się przyda :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sklep.ext...kinn-p-513.html

 

teraz w  promocji 139,- więc..

Witam

Piotrek; Fredo - polecacie bo macie z tym sprzętem jakieś doświadczenia.

Wiem że parę osób ma na kolana te G-formy.i chwali. (bo co ma robić jak wydało się tyle kaski ;)  )

Ja na kolana używam 661- d30 trafiły się po CCC kupiłem i jest ok zakładam i zapominam, że ma je na nogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Piotrek; Fredo - polecacie bo macie z tym sprzętem jakieś doświadczenia.

Wiem że parę osób ma na kolana te G-formy.i chwali. (bo co ma robić jak wydało się tyle kaski ;)  )

Ja na kolana używam 661- d30 trafiły się po CCC kupiłem i jest ok zakładam i zapominam, że ma je na nogach.

 

te spodenki  używa  kilku  narciarzy  których znam ( łącznie ze  mną )  i są zajefajne dlatego, że  nie są strasznie  grube i  pancerne,  praktycznie wcale  ich  nie widać, nie  trzeba  większych rozmiarów spodni, chronią to co  mają  chronić ( biodra  i  kość  ogonową ), wkładka  na  kość  ogonową  jest wyciągana, - możesz  po nartach  przeprać  i  rano suche.

 

na kolana  mam  też  g-formy ale wg  mnie  ich rozmiarówka   jest  mocno zaniżona czyli jak  potrzebujesz  L  to lepiej kupić XL albo  i nawet  XXL. Ochraniacze  na  kolana  też wypróbowane  nawet na własnej narcie, która  wypięta  uderza cię swą  krawędzią w twe  kolano..  gdyby  nie  one  miałbym  po zawodach kilka razy. 

 

możesz też  je wykorzystać  na rower na dzikich zjazdach, do klękania do oświadczyn  na dzikich wyjazdach jak  i  do  pielgrzymek  na  kolanach jak Cię chwycą  wyrzuty sumienia  hhaha :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...