Skocz do zawartości

Gdzie dobre sklepy w Warszawie?


Veganskier

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...
Witam. Polecam sklep firmowy Campusa odzież nie tylko tej firmy, ale także Columbi, HH,Spidera, W-wa Białołęka ul Modlińska po prawej stronie za Mechofera. Troszkę dalej ok 500m też na Modlińskiej sklep specjalistyczny z dużym wyborem ubrań narciarskich i sprzętu dobrych marek (w chwili obecnej przecena nawet do 50%), nie podaję numerów posesji bo nie pamiętam, ale sklepy są bardzo widoczne duże reklamy.Ceny dużo niższe od tych w Centrum, wybór dużo większy. Ewentualnie giełda na Stegnach przy torze łyżwiarskim. Pozdrawiam be-ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Polecam Ci sklep firmowy Campusa bduży wybór odzieży technicznej w dobrych cenach W-wa Białołęka ul Modlińska 224.Następny sklep 500m dalej Modlińska 256 super zaopatrzenie ubiory firm Columbia, Iguana,HH,TNF,NB,ceny dużo mniejsze niż w Centrum i innych sklepach obie firmy są bezpośrednimi importerami stąd atrakcyjna oferta cenowa jak i bardzo duży wybór sprzętu i ubrań. Na Stegnach mają 4 duże stanowiska,lecz lepiej kupować w sklepie u właściciela z którym można jeszcze potargować, dodam że wiele sklepów sportowych zaopatruje się właśnie w tych punktach hurtowych. Wczoraj pisałem ale zapomniałem numerów posesji, a dzisiaj byłem na giełdzie i wracając zapamiętałem numerki,więc podałem i troszkę rozwinąłem temacik. Pozdrawiam be-ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dwa słowa na temat giełdy na Stegnach na którą wybrałem się niedawno. - parking kosztuje 3 zł (bez względu na czas parkowania) - wejście na teren giełdy kolejne 3 zł, płacimy za spacerowanie po błocie i kałużach Jak dla mnie to lekkie przegięcie. Butów raczej bym tam nie kupował, uważam, że do tego potrzena jest odrobina komfortu i spokoju a tam nie ma nawet gdzie przysiąść. Sprzętu niby jest trochę ale ceny bywają dziwne. Człowiek chciał sprzedać mi gogle 20zł drożej niż w go-sporcie... Lepiej chyba pochodzić po sklepach, pomierzyć i potem ewentualnie kupić taniej na allegro. mnie na giełdzie więcej nie zobaczą.:cool: UPDATE: W ski-team'ie i intersporcie zaczęły się wyprzedaże. Np buty salomona x-wave 7 w intersporcie kosztują teraz 550 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...