Skocz do zawartości

Jakie narty wybrać?? Co polecacie??


Arek1982

Rekomendowane odpowiedzi

1. Mężczyzna
2. 33 Lata
3. 67-70 kg
4. 171 cm
5. trzy sezony
6. 6/7
7. Head Vector 2014/2015  : Flex 95
8. Dynastar Booster 7    98/78/115  promien 15m  . Narty są dość wolne , ciężko je przytrzymac na krawedzi . Do nauki są  OK .
9. Szybkość jazdy umiarkowana.  / Powiem szczerz ze nie wiem co napisać o promieniu skrętu.
10. Austria czerwone/ niebieskie sztruks
11. Chciałabym jeździć sportowo
12. kondycja : srednia/ dobra . 10-12 dni w sezonie 
13. do 2000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 2 k to masz potężny wybór :D

 

Jeśli narty do wszystkiego, to moim zdaniem coś około 170, z promieniem około 15 m i pod butem jakoś 72-76.

Jeśli do krótszego skrętu, to klasyczne 165 cm, promień 12-13.

 

Sporo nart ma dobrą opinię, ale najlepiej samemu różne potestować, w niektórych ośrodkach są centra testowe poszczególnych producentów.

 

Poczytaj w tym dziale inne wątki, to troszeczkę Ci się rozjaśni, ale własnoręcznego objeżdżenia nie zastąpi nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mężczyzna
2. 33 Lata
3. 67-70 kg
4. 171 cm
5. trzy sezony
6. 6/7
7. Head Vector 2014/2015  : Flex 95
8. Dynastar Booster 7    98/78/115  promien 15m  . Narty są dość wolne , ciężko je przytrzymac na krawedzi . Do nauki są  OK .
9. Szybkość jazdy umiarkowana.  / Powiem szczerz ze nie wiem co napisać o promieniu skrętu.
10. Austria czerwone/ niebieskie sztruks
11. Chciałabym jeździć sportowo
12. kondycja : srednia/ dobra . 10-12 dni w sezonie 
13. do 2000zł

Jeśli chodzi o typu to lepiej doradzą tutaj bardziej doświadczeni ludzie ode mnie.

Ja polecam tą stronę.Bardzo ciekawe promocje nieraz mają.Osobiście kupiłem tu dechy w tamtym roku i nie żałuję do tej pory.

http://snowsport.pl/...d=oferta&kat=52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o typu to lepiej doradzą tutaj bardziej doświadczeni ludzie ode mnie.

Ja polecam tą stronę.Bardzo ciekawe promocje nieraz mają.Osobiście kupiłem tu dechy w tamtym roku i nie żałuję do tej pory.

http://snowsport.pl/...d=oferta&kat=52

Witam .
Ty kupowałeś narty prze internet czy udawałeś się do sklepu . ??
Kupno nart przez internet do dobra metoda twoim zdaniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .
Ty kupowałeś narty prze internet czy udawałeś się do sklepu . ??
Kupno nart przez internet do dobra metoda twoim zdaniem .

Tak.Kupiłem przez internet.Wcześniej ten model który mnie interesował był w sklepie w okolicy ale mieli za krótkie-165 cm(Chciałem 175 cm).

Znalazłem je w tym sklepie ze stronki na fajne promocji( - 50%).Wcześniej kupiłem tam kilka akcesorii i spoko wszystko.Tak samo kumpel kupił tam narty z opcją za pobraniem.Otworzył paczkę i OK było.

Narty stamtąd przysłali zafoliowane.Wiązania musiałem sam zamontować ale to akurat przy tym modelu było proste.(szyna + 1 śruba).

Jak narazie narty przez internet kupiłem tylko tam.Ten spokojnie mogę polecić.Dobry też jest z nimi kontakt(telefon,gadu-gadu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Kupiłem przez internet.Wcześniej ten model który mnie interesował był w sklepie w okolicy ale mieli za krótkie-165 cm(Chciałem 175 cm).

Znalazłem je w tym sklepie ze stronki na fajne promocji( - 50%).Wcześniej kupiłem tam kilka akcesorii i spoko wszystko.Tak samo kumpel kupił tam narty z opcją za pobraniem.Otworzył paczkę i OK było.

Narty stamtąd przysłali zafoliowane.Wiązania musiałem sam zamontować ale to akurat przy tym modelu było proste.(szyna + 1 śruba).

Jak narazie narty przez internet kupiłem tylko tam.Ten spokojnie mogę polecić.Dobry też jest z nimi kontakt(telefon,gadu-gadu).

Ok dzięki za informacje.  Napisałem mejla w sobotę , może ktoś się odezwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...