Skocz do zawartości

Stało się! Schladming pobił Kasprowy Wierch!


shuger

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem i jestem pod wielkim wrażeniem :)

Niesamowite miejsce ,wspaniała organizacja pod każdym względem,piękne widoki, słońce ,nowoczesna infrastruktura,przemili ludzie,tam nic nie dzieje się przypadkowo,wszystko jest zaplanowane i świetnie zorganizowane,podgrzewane szafki na buty,podgrzewane krzesełka,wszędzie czysto do przesady,nawet knajpy na stoku są tak usytuowane,żeby o każdej porze dnia było gdzieś słońce,ośrodek z rozmachem,robi wrażenie,stacja kolei w Planai wielkości dworca kolejowego,ze stadionem narciarskim i 5 poziomowym parkingiem,wciśnięta gdzieś w środek pięknego miasteczka.

Ale absolutnym numerem 1 są trasy ,to są najlepsze trasy po jakich w życiu jeździłem,kilkanaście tras długości około 5 km ,a kilka nawet koło 7 km. Do tego piękny apartamencik 400 metrów od stoku z przemiłą starszą właścicielką, z widokiem na trasy i poranny wschód słońca na Dachstein.

Dojazd bezproblemowy 7 h z postojami ,a przypominam,że wczoraj z Rabki do Zakopanego jechało się 2,5 h .

Jednym słowem bajka i jakiekolwiek porównania jakie robiliśmy wcześniej są co najmniej nie na miejscu :)
 

Załączone miniatury

  • P1120021.JPG
  • P1120034.JPG
  • P1130066.JPG
  • P1130095.JPG
  • P1150127.JPG
  • P1150128.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...