Skocz do zawartości

Neo shell


rumacz

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkuje taką kurtkę od 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Nie zawiodła mnie w deszczu, śniegu i podczas ciepłych dni. Wykonanie na 5+ . Szwy trwałe, rzepy tez. Jak nie przeszkadza Ci kaptur, którego nie założysz na kask to będziesz na pewno zadowolony. Idealna też na rower w chłodniejsze drzwi jako windstoper. Ciepło reguluje albo flece jak jest cieplej albo kurtką z 800 puchem pertexa.

W razie pytań pisz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje taką kurtkę od 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Nie zawiodła mnie w deszczu, śniegu i podczas ciepłych dni. Wykonanie na 5+ . Szwy trwałe, rzepy tez. Jak nie przeszkadza Ci kaptur, którego nie założysz na kask to będziesz na pewno zadowolony. Idealna też na rower w chłodniejsze drzwi jako windstoper. Ciepło reguluje albo flece jak jest cieplej albo kurtką z 800 puchem pertexa.

A jak z oddychalnością? Jeżeli polecasz na rower to musi byc nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z oddychalnością? Jeżeli polecasz na rower to musi byc nieźle.

Na nartach nigdy nie odczułem uczucia nadmiernego pocenia przy czym 80% czasu zakładam na bieliznę polarteca fleece i jest ok,chociaż żona jest bardziej ciepłolubna i zakłada na bieliznę 800 down,. A w marcowym słoneczku można bezpośrednio na bieliznę.

Co do roweru to oddycha super w chłodniejszych miesiącach. Np. w październiku przejechał ze mną karlskrone - temp 10-15 stopni( i słoneczna pogoda) Moim zdaniem rewelacja. W temp 15* i więcej nie testowałem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A znacie/uzytkujecie jakieś inne modele na materiale neoshell które są przeznaczone typowo na narty ?

Millet ma dwa modele z przeznaczeniem skiturowym:

http://www.millet.fr...ated-neo-jacket(z ociepleniem)

http://www.millet.fr...ring-neo-jacket(bez ocieplenia)

Kurtki są w wersji damskiej i męskiej, w Polsce dosyć trudno namierzyć a zwłaszcza przymierzyć. Zastanawiałam się nad wersją damską, ale chyba odpuszczę w tym sezonie (inne pilne potrzeby - nowy kask i gogle).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...