Skocz do zawartości

rossignol zenith z1 - zx sport


kudik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Czy spotkał się ktoś z Was z narta Rossignola zenitx zx sport ?? parametry zenitha z1 i widzialem na amazonie zamienne stosowanie nazw (w tytule zx sport w tresci opisu z1 oversize) - jestem ciekaw co to za twór ?? Jak ktoś gdzieś widział taką nartkę na żywo lub w necie będę wdzięczny za info Pozdrawiam Kudik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

...zx sport jest rzeczywiście opodwiednikiem Z3 ?

Jedno jest pewne, na pewno nie jest to Z3. Może to być(za pewne jest) jakowyś odpowiednik robiony dla sieci marketów a w takim przypadku to na pytanie jak daleko tej narcie (zastosowane technologie) do jej katalogowego odpowiednika, może odpowiedzieć tylko wytwórca i możliwe, że dystrybutor - bo to ich słodka tajemnica. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedno jest pewne, na pewno nie jest to Z3. Może to być(za pewne jest) jakowyś odpowiednik robiony dla sieci marketów a w takim przypadku to na pytanie jak daleko tej narcie (zastosowane technologie) do jej katalogowego odpowiednika, może odpowiedzieć tylko wytwórca i możliwe, że dystrybutor - bo to ich słodka tajemnica. :)

Niestety dystrybutor mimu dwukrotnie ponawianej prośby o informacje temat olał całkowicie. Również podejrzewam, że to nartka robiona pod jakiś market - z tego co pamiętam na nartce jest sygnaturka produkcji w hiszpanii. Dużo tego widziałem na rynkach francuskich i niemieckich (zresztą stamtąd ściągnałem). Sprzedawca niemiecki stwierdził, że to trochę sztywniejsza z1,edycja limitowana :) Jeździ się na niej całkiem przyjemnie na przygotowanych trasach, po dociśnięciu nawet dośc ładnie trzymają i na oblodzonej powierzchni. Ciężko mi mówić więcej gdyż wcześniej jeżdziłem na deskach prostych, pozyczanych allroundach z serii popularne albo noname :) czyli co wpadlo w ręce. Natomiast mam wrażenie, że są już dla mnie trochę za miekkie choć może to kwestia butów - zobaczymy w tym sezonie. W tym roku zamierzam porównać je w grudniu z jakimiś oversizami lub atomicami sztywniejszymi to będę mógł powiedzieć więcej. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...