Skocz do zawartości

Gdzie w trójmieście naprawic dobrze krawędź?


darekdarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po ostatnim wyjeździe mam powyginaną, częściowo naderwaną krawędź oraz uszkodzony ślizg w narcie. Szukam w 3city i okolicy kogoś znającego się na mniej typowych naprawach. Czyli dobrego fachowca. Jeżeli ktoś ma jakieś dobre doświadczenia w tym temacie z naszego terenu proszę o info. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym (co oczywiście, nie ma wpływu na jakość serwisu), to bardzo sympatyczni goście. Kiedyś zrobiłem sobie objazd po trójmiejskich sklepach (ale takich specjalizujących się w nartach). Do Sportlandu wszedłem na chwilę i skończyło się na ponad półgodzinnej dyskusji, nie mogłem się stamtąd wyrwać! Właściciel ma ogromną wiedzę i chętnie się nią dzieli. W Sopocie serwisuję sprzęt rodzinny (mają opinię najlepszego serwisu w naszym "fyrtlu" poza tym, mam najbliżej) i zawsze chętnie tam jadę, od razu da się wyczuć, że nie jest to tylko zawodowa uprzejmość - polecam. Do Locales mam za daleko, byłem tylko raz i również mam bardzo miłe wspomnienia. Wymieniam tylko miejscówki z serwisami, nie same sklepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Udalo sie naprawic?

Tak, ale nie do końca .Byłem w Sportlandzie, starszy Pan o wszystko pytał młodego - dziwne. Twierdzili, że szef nie chce im kupic zwornic. Twierdzili, że oprócz naprawy, muszą zrobic pełny serwis, bo ślizgi nie mogą miec ryski.... Naprawiałem w klubie żeglarskim. Pokleili ale krawędź nie trzymała lini :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...