Skocz do zawartości

Atomic Race SL Ti vs. Fischer RC4 Superrace SC Powerrail


namor!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, juz bylem zdecydowany na zeszloroczny model nart - Fischer RC4 Superrace SC Powerrail z wiazaniem  RC4 Z11, gdy znalazlem oferte Intersportu z nartami - Narty Atomic Race SL Ti AASS00522 + Wiązania Atomic K XTO12

 

http://esklep.inters...-atomic-k-xto12

 

poniewaz nie moge znalezc opinii/testow tych Atomic'ow, wiec prosze o zdanie moich szacownych kolegow.

 

Pozdrawiam, Roman+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, juz bylem zdecydowany na zeszloroczny model nart - Fischer RC4 Superrace SC Powerrail z wiazaniem  RC4 Z11, gdy znalazlem oferte Intersportu z nartami - Narty Atomic Race SL Ti AASS00522 + Wiązania Atomic K XTO12

 

http://esklep.inters...-atomic-k-xto12

 

poniewaz nie moge znalezc opinii/testow tych Atomic'ow, wiec prosze o zdanie moich szacownych kolegow.

 

Pozdrawiam, Roman+

W jakimś kościele dzwony biją tylko nie wiem w którym :) ,ale do rzeczy Atomic miał /ma?  to że się rozwarstwia nie wiem czy akurat ten model?.Natomiast Fischer bardzo fajna przyjazna narta miałem przyjemność jeżdzić kilka sezonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romek a może zamiast kombinować jakieś wynalazki kupować odżałuj w Austrii lub gdzieś nawet w Pl jak będziesz z rodziną parę euro na wypożyczenie i testowanie nart ? Wiesz to że komuś narta podeszła to nie wiadomo czy Tobie podejdzie. W sumie to chcesz się przesiąść z Atomica sl ti 12 czy jak on tam się zwie - może odrobinę za nisko szukasz nart w stosunku do swoich umiejętności które wydaje mi się są bardzo dobre?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku, przywoluje Cie do porzadku! To nie forum do komplementowania. Dzieki rejestratorom jazdy trzeba zrewidowac opinie przychylnych znajomych :)

Rozwazalem mozliwosc wypozyczenia, aby sprawdzic jakie narty bardziej mi odpowiadaja. To popularna metoda w znanym mi srodowisku narciarskim ;)

Traktuje te Fishery jako ryzykowna inwestycje - pod odjeciu kosztow wypozyczenia mam drugie narty w dosyc przystepnej cenie. Nie sadze zeby Atomic'i SL Ti byly w wypozyczalni austryjackiej.

Wielkie dzieki za wszystkie opinie w temacie - rezygnuje z zakupow nart w Intersporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...