Skocz do zawartości

gdzie można dać wszyć nowy zamek ?


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

------------------------------------------------------------ Witam,z niszczyła mi się końcówka zamka błyskawicznego i raczej na pewno będzie trzeba wymienić cały zamek w kurtce z membraną ( szwy klejone ) The North Face. Z związku z powyższym, mam pytanie czy nie słyszeliście gdzieś o dobrym zakładzie krawieckim, który by się tego podjął ? ( baa koncertem życzeń to jeszcze na śląsku ) Pozdrawiam O.D.

Użytkownik Szabir edytował ten post 03 czerwiec 2013 - 10:02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek to Ci wymieni średnio rozgarnięta pani krawcowa tylko zobacz czy masz bryzgoszczelny YKK czy jakis zwykły i osłonę orzed wiatrem spełnia tam załozona patka - kawałek materiału. Jeżeli chodzi o te bryzgoszczelne firmy YKK to ciężko je dostać - szukałem swego czasu bo chciałem w softshelu wstawić pod pachami i udało mi się namierzyć jakieś noname które nie przemawiały jakością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie udało znalezc takich krótszych YKK ktore by sie nadawały do wszycia pod pachami - goglowalem na rozne sposoby. Mamy tu taką pasmanterie w okolicy gdzie były niby bryzgoszczelne firmy "krzak" ale ich jakość wykonania nie przemawiała specjalnie - wygladały jakby po 10 użyciu miały się rozpaść. Nie wiem jak bedzie z takimi dłuższymi zamkami jak potrzebujesz i czy wogle dostaniesz - moze warto zapytac u producenta odzieży technicznej np JMP czy by Ci nie odsprzedali takiego zamka. A z tymi szwami nie mam pojecia co zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T u masz zamki ;http://www.ykk.pl/in...hp?page=contact i potrzebna taśma do podklejenia ,może być coś takiego ;http://www.google.pl....47244034,d.bGE http://allegro.pl/ta...3296122251.html

zadzwoniłem i zrobią na specjalnie zamówienie - za 5 tygodni dopłynie - więc spoko, na zimę będzie :) niby tylko zamek a taki problem .. ( nornalnie nie do dostania taki zamek chyba, że kupisz hurtem 50 szt .. )

Użytkownik Szabir edytował ten post 04 czerwiec 2013 - 16:38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem i zrobią na specjalnie zamówienie - za 5 tygodni dopłynie - więc spoko, na zimę będzie :) niby tylko zamek a taki problem .. ( nornalnie nie do dostania taki zamek chyba, że kupisz hurtem 50 szt .. )

Dzisiaj tam zadzwoniłem jeszcze raz bo wczoraj zapomniałem zapytać o cenę tego zamka i dowiedziałem się, że pomimo minionej już sporo temu gwarancji zamek mam freee i przesyłkę też !!. Wiec czapki z głów jak to mówią, oby taki serwis miały wszystkie marki.. - pozdrawiam The North Face :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...