Skocz do zawartości

druga wartswa X bionic ;)


maxima20

Rekomendowane odpowiedzi

Natknęłam się w sklepie na drugą warstwę od x bionic - nie wiem czy to nowość czy nie :) nie śledziłam tego od kilku lat. Do tej pory jeżdżę w bieliźnie x bionic i na to mam jakiś pół golf Nike. Chodzi konkretnie o to: http://x-socks.pl/pr...lover-Lady.html Inspiracja bobrami przy tworzeniu technologii brzmi ciekawie ;) Czy ktoś wie, co lepszego oferują takie drugie warstwy? Nie wiem czy inni producenci też mają jakieś nowe patenty na drugą warstwę? Czy warto inwestować w taką drugą warstwę? Jakie są jej przewagi w porównaniu do tradycyjnych polarków? Co mogę zyskać? Do tej pory jestem zadowolona, choć nie wiem czy polarek coś daje. Z bielizny X bionic jestem zadowolona, nie marznę, ale też nigdy nie było mi za gorąco. Sama bielizna jest dość gruba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to w skiteam'ie na początku sezonu, tylko tam mi sprzedawca przedstawiał to jako najcieplejszą pierwszą warstwę :D. Sam używam koszulki X-bionica i jestem z niej zadowolony. Generalnie druga warstwa (w postaci jedego czy dwóch ciuchów) ma za zadanie być tą która utrzymuje temperaturę (grzeje) jednocześnie będąc przepuszczalną dla potu (oddychającą). Nie wiem jak to jest w tym bionicu, ale zdarzyło mi się jeździć przy -26 st. w koszulce bionica, polarze 200 i kurtce i poza wyciągiem, było OK. Polar wystarczał. PS Jakbym miał już wydać takie pieniądze na drugą warstwę to bardziej przymierzyłbym się do ciucha z wełny merynosów. Wełna jakoś bardzie do mnie przemawia, jest sprawdzonym materiałem, natomiast te opisy różnych technologii trącą mi za bardzo czystym marketingiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...