Skocz do zawartości

26.01- 30.01 Zillertal lub Ischgl/NAUDERS 5 dni na nartach wolne miejsca wyj z Gdyni


jaro323

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie planujemy wybrać się do doliny Zillertal na narciarską pięciodniówkę gdzie do zwiedzenia jest ponad 600 km perfekcyjnie przygotowanych Tyrolskich tras. Wariantem opcjonalnym jest wyjazd do leżącego sporo dalej i odrobine droższego Ischgl gdzie czeka na nas 238 km równie perfekcyjnie przygotowanych tras. Koszty kwatera 4 x 20-25 euro (w wersji Ischgl może być więcej) Karnet dni na całą doline Zillertal (600 km tras ) 5 dni 185 euro ./ karnet w wersji Ischgl 215.50 Dojazd 450 pln. Wyjazd w piątek 25.01 około godz 16 z Rumi, pięć dni na nartach i powrót do Pl ostatniego dnia po nartach. Standartowo dla mojej ekipy zabieram jedzenie na cały pobyt - smacznie zdrowo i niedrogo. Kto był ten wie Na ta chwilę są wolne 4 miejsca ale nad dwoma się ktoś już zastanawia.

Użytkownik jaro323 edytował ten post 06 styczeń 2013 - 17:17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd w piątek 25.01 około godz 16 z Rumi, pięć dni na nartach i powrót do Pl ostatniego dnia po nartach.

Skoro wyjazd w piatek po poludniu, to przyjazd na miejsce pewnie w sobote rano - czy zatem w sobote zaraz po przyjezdzie, bez snu i odpoczynku planowane jest wyruszenie na stoki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaro323, w temacie napisales "lub Ischgl/NAUDERS" - chyba mialo byc Ischgl/Samnaun, bo rejon Nauders jest lekko gdzie indziej i nie jest polaczony z Ischgl.

Dziękuję za czujność ale spokojnie da się to zrobić odwiedzając Ischgl od strony Samnaun - wtedy mamy rzut beretem do Nauders i nawet są na wspólnym karnecie razem. Oprócz tego na tym samym karnecie jest również lodowiec Kaunertal i ośrodek Fendels. Tak jak pisałem jest to wariant na który musi sie zgodzić kilka osób - karnet w Zillertal jest jednak odrobinę tańszy w tym okresie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się to zrobić odwiedzając Ischgl od strony Samnaun - wtedy mamy rzut beretem do Nauders i nawet są na wspólnym karnecie razem. Oprócz tego na tym samym karnecie jest również lodowiec Kaunertal i ośrodek Fendels.

Dzieki za odpowiedz. Faktycznie - sa wspolne karnety dla Ischgl/Samnaun, Nauders, Fendels i Kaunertaler Gletscher (Snowcard Gold - http://www.kaunertal...mehrtageskarten) Do tej pory myslalem, ze te 3 ostatnie rejony sa tylko na karnetach wspolnych z Serfaus-Fiss-Ladis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey - lecimy na Szczecin - plan wyjazdu się już ostatecznie wyklarował i będziemy eksplorowac Ischgl 238 km tras, Kappl 40 km tras, See 16 km, Galtur 40 km tras - ewentualnym dodatkiem do całości może byc ośrodek Fendels będacy niedaleko gdy czasu wystarczy. Pozdrawiam gorąco z Zillertal. ziller1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek .... Fendels możecie sobie darować . dobre to jak już nic nie ma albo na górze wszystko w chmurach inaczej to , szkoda czasu bawcie sie :) imienik

Dzieki za info - trzymam to Fendels w zanadrzu jakby coś nie "zagrało". Zwolniło się jedno miejsce na ten termin - koledze zachorował syn i niestety nie może na ten wyjazd jechac .

Użytkownik jaro323 edytował ten post 12 styczeń 2013 - 21:16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey - lecimy na Szczecin - plan wyjazdu się już ostatecznie wyklarował i będziemy eksplorowac Ischgl 238 km tras, Kappl 40 km tras, See 16 km, Galtur 40 km tras - ewentualnym dodatkiem do całości może byc ośrodek Fendels będacy niedaleko gdy czasu wystarczy. Pozdrawiam gorąco z Zillertal.

Fendels to nie bardzo - bo raz, że daleko, dwa na karnecie z Paznaun tego nie ma. Myślę jednak, że jak na 5 dni to i tak ww. program bogaty, 4 ośrodki, setki kilometrów - nudy raczej nie będzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fendels to nie bardzo - bo raz, że daleko, dwa na karnecie z Paznaun tego nie ma. Myślę jednak, że jak na 5 dni to i tak ww. program bogaty, 4 ośrodki, setki kilometrów - nudy raczej nie będzie :)

Dokładnie tak - jak oglądam mapki tych ośrodków chyba naprawdę będzie co robić przez te 5 dni. Mam na ten wyjazd jedno lub dwa miejsca wolne - z tym drugim miejscem sytuacja się klaruje póki co i wiadomo będzie jutro czy jest aktualne. Chciałbym na dniach dograć kwaterę wiec ewentualnych zastanawiających się o końcowe deklaracje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan zwiedzania okolicy już jest ustalony - na pierwszy ogień w sobotę pójdzie Kappl ( i jak sie uda na 2h wyskoczyc See), w niedzielę odwiedzimy Galtur a pozostałe 3 dni spędzimy w Ischgl oraz w szwajcarskiej stronie tego ośrodka Samnaum. Mam jedno wolne miejsce w busie z dojazdem z Gdyni i być może jakieś miejsca w samochodzie dojeżdżającym z ludźmi do drugiego apartamentu z Krakowa - sprawa w trakcie dogrywania.

Użytkownik jaro323 edytował ten post 17 styczeń 2013 - 21:07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan zwiedzania okolicy już jest ustalony - na pierwszy ogień w sobotę pójdzie Kappl ( i jak sie uda na 2h wyskoczyc See), w niedzielę odwiedzimy Galtur a pozostałe 3 dni spędzimy w Ischgl oraz w szwajcarskiej stronie tego ośrodka Samnaum. Mam jedno wolne miejsce w busie z dojazdem z Gdyni i być może jakieś miejsca w samochodzie dojeżdżającym z ludźmi do drugiego apartamentu z Krakowa - sprawa w trakcie dogrywania.

Spoko, dobry plan. Kappl i See - trudno przesądzać, ale z jednej strony jakieś niemałe długości tras deklarują - z drugiej tak naprawdę to po kilka wyciągów do jazdy. Taki kontrolny wyskok do See ma sens, bo to tylko rzut beretem. Galtür zasługuje na osobny dzień a Ischgl i Samnaun reklamować chyba nie trzeba. W Samnaun jest Duty Free - coś tam, coś tam - choć rewelacji raczej nie ma, ...uwaga na celników w górach ;) Jakby ktoś miał wątpliwości o czym mowa to proponuję rzuć okiem: https://www.facebook...14284817&type=3 https://www.facebook...14284817&type=3 Jeszcze raz do Ischgl w tym sezonie musowo! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu super zdjęcia - jeszcze nie pojechaliśmy a już kombinuje kiedy wrzucić w grafik ponowny wyjazd do tego ośrodka:) Cały czas jest do wziecia wolne miejsce z dojazdem z Gdyni. Przy wariancie jazdy 1 x Kappl 1 x Galtur 3 x Ischgl Karnecik wychodzi 208 euro a więc 2 piwa taniej niż kupowany na całe 5 dni od razu :)

Użytkownik jaro323 edytował ten post 21 styczeń 2013 - 09:28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu super zdjęcia - jeszcze nie pojechaliśmy a już kombinuje kiedy wrzucić w grafik ponowny wyjazd do tego ośrodka:) Cały czas jest do wziecia wolne miejsce z dojazdem z Gdyni. Przy wariancie jazdy 1 x Kappl 1 x Galtur 3 x Ischgl Karnecik wychodzi 208 euro a więc 2 piwa taniej niż kupowany na całe 5 dni od razu :)

Spoko, bo tam jest miazga :) Ischgl musi być ponownie... :) Troche zaluje, ze nie zaplanowalem czegos teraz, przed lutym, bo jeszcze mniej ludzi, taniej itp, ... ale Zillertal :) mam dylemat, bo z jednej strony Zillertal dosc znane, kazdy byl... ale z drugiej, 3 osrodki w kupie o takim potencjale + duzy lodowiec... zyc nie unierac :) tu wracam w marcu, ...ale do Ischgl tez :) Ps tablet sucks ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menu obiadowym tym razem mamy Karkówkę pieczona z pieczarkami, Bigos domowy na łopatce,zegarkach i kiełbasie, Strogonow i devolaje. Oczywiście buraczki zasmażane i przepyszna kapustka również zawita na pokład jarobusa :) Krzychu mi to jeszcze po głowie chodzi może jakieś Sfl ponownie razem z Nauders. Miałem zamiar odwiedzić ten ośrodek podczas tego wyjazdu lub mojego feryjnego ale na ferie ostatecznie lądujemy w słonecznym Osttirolu i znowu nie będzie okazji . Coś czuję ze ten sezon sporo za krótki będzie żeby pozwiedzać dokładniej te fajniejsze ośrodki w Tyrolu.

Użytkownik jaro323 edytował ten post 23 styczeń 2013 - 19:31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...