Skocz do zawartości

7-17.02.2013 z Lublina do Alta Badia


Robert_z_Lublina

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję namiarów na nocleg w okolicach Alta Badia. Dla 2 osób dorosłych (średnia i dobra jazda na nartach) z córką 16 lat i synem 13 lat (b. dobra i dobra jazda na snowboardzie). Może jedzie ktoś z okolic Lublina i ma już załatwiony nocleg i mógłby załatwić dla jeszcze kilku osób? Lub proszę o namiary ośrodka z wolnymi miejscami w rozsądnej cenie. Planuję wyjazd własnym autem 7.02, nocleg w Polsce pod niemiecką granicą; 8.02 - nocleg we Włoszech w okolicy Alta Badia, 9.02-jazda po Selarondzie a wieczorem rejestracja w hotelu, 16.02 wymeldowanie, jazda po Selarondzie, po południu powrót przez Niemcy do Polski i nocleg, 17.02-powrót do Lublina. Robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Skrajnie zły wybór trasy ! Z Lublina do alta badia pchać się przez zakorkowane niemcy i Bremen i dołożyć do tego 200km w każdą stronę chore. Tylko i wyłącznie via SK Bratysława, Graz, Villach, Lienz, Dobiacco, minimum 2-3h szybciej. Mam fajny namiar na kwaterkę w okolicach Graz 80-90e za apartament dla 5-6 osób, 400km do Kronplaztu lub Cortiny, tu zawsze warto spędzić 1 i ostatni dzień, a kwaterke na powrocie zaliczyc już w Polsce. Przemyśl trase, ja jeździłem tak pare razy. Pozdrawiam, Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SK Bratysława, Graz, Villach, Lienz, Dobiacco, minimum 2-3h szybciej.

Przede wszystkim nie dotrę do Graz jednego dnia wyjeżdżając z Lublina koło 15. Jazda przez Słowację to tragedia.

w okolicach Graz 80-90e ... warto spędzić 1 i ostatni dzień, a kwaterke na powrocie zaliczyc już w Polsce.

Z mapy wynika, że w okolicach Tolmezzo muszę opuścić autostradę i 150 km przez góry przebijać się przez ok. 3 godziny. W zeszłym roku około 15-tej w sobotę wyjechałem z Predazzo i na 24 byłem w Bolesławcu na kwaterce za 200 zł z polskim śniadaniem (4 osoby). Rzeczywiście przez Bremmen i Niemcy jest dalej ok. 200 km ale w dużo większym komforcie i bezpieczeństwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villach, Lienz, Dobiacco...

To około 200 km poza autostradą czyli co najmniej 3 godziny męczącej jazdy i na dodatek przez góry. Alternatywnie zjazd z autostrady A22 za Fortezzą i wzdłuż rzeki Fiume Renza SS49 i SS244 w sumie 50 km mniej więcej w godzinę. Czy nie ma tam czasem po drodze długiego tunelu czynnego dla wyjeżdżających tylko do 9 rano?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fajny namiar na kwaterkę w okolicach Graz 80-90e za apartament dla 5-6 osób...

A propos... Nocowaliśmy w Trentos, nieopodal autostrady za 100 EUR ze śniadaniem (4 os.) z booking.com. Spodziewaliśmy się śniadania: http://www.italia-po...nia-wloska.html a otrzymaliśmy: jedna bułeczka z plasterkiem szynki (a powinno być na słodko) i filiżanka kawy bez dolewki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...