Skocz do zawartości

Złamanie w stopie a bezbolesne nartowanie


HesSki

Rekomendowane odpowiedzi

Brelo, ten film z pewnością każdemu pomoże zapomnieć o bólu :D Tymczasem też poproszę o radę, co mam zrobić z moją zwichniętą 3 dni temu kostką? Lekarze straszą mnie, że najmarniej za miesiąc może zacznę w miarę normalnie chodzić :( W moim przypadku to jest już nawracające skręcenie i to na początku sezonu. Jakieś pomysły na szybsze wyzdrowienie? A już miałem kupować sezonówkę :cool: [ATTACH=CONFIG]34494[/ATTACH]

Zrób kinesiotaping, pomaga w usunięciu obrzęku, wspomoże aparat mięśniowo-więzadłowy i odciąży przeciążone tkanki. W międzyczasie wspomagaj ściąganie opuchlizny, a na koniec elastyczna orteza. I będzie hulać. ;) A tak na poważnie to lekarz nie mówił co robić? Jeśli mówił, to intensyfikuj działania i dołóż kinesiotaping. To naprawdę pomaga. Brelo, ściągnęłam już ten filmik na laptopa, nic mnie nie uratuje,. Chyba że dłuuuga przerwa w dostawie prądu... :)

Użytkownik HesSki edytował ten post 17 listopad 2012 - 15:02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to byłem tylko u chirurga na pogotowiu i u rodzinnego po zwolnienie. Jutro ruszę do nowej kliniki otwartej w Gdyni. Wypasione orteza też już do mnie jedzie od Arfiego :) Liczę na to, że przed stczniową Francją dam radę wyskoczyć na rozgrzewkę do Austrii. Dzięki za dobre rady :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...