Skocz do zawartości

Slawsko na Ukrainie? Podobno bardziej dziko niz w Bukovelu


Toro

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście,że tak! Mam nadzieję,że jeszcze w wakację lub też na początku wrześnie pojawią się wszelkie informacje odnośnie wyjazdów z BTN i zachęcam do zapisywanie, bo liczba miejsc ograniczona, a chętnych ku mojej radości, coraz więcej. Cóż moge jeszcz dodać, nalepiej takie rzeczy jak ośrodek narciarski oceniać na własnej skórze.

a czy ktoś pojedzie w nadchodzącym sezonie do Bukovela - ja się piszę ale wyjazd z Katowic - sprawdzimy to realnie i trochę się zabawimy, co Wy na to?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś pojedzie w nadchodzącym sezonie do Bukovela - ja się piszę ale wyjazd z Katowic - sprawdzimy to realnie i trochę się zabawimy, co Wy na to?


Witam
My jak zawsze się będziemy organizować.
Plan jest taki;
Wrzesień 2013 wyjazd Litwa – 3-4 dni ? 15-19
Grudzień 2013 Bukovel 8-14 grudzień ?
Styczeń 2014 Lublin - ferie lubelskie 19-24 styczeń
Luty 2014 ferie Dolny Śląsk – ferie 16-21 luty( -zgłosiła się do nas grupa osób z Dolnego Śląska by zorganizować taki wyjazd, chętnie kogoś dobierzemy.)
Marzec 2014 9-14 marzec

Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
My jak zawsze się będziemy organizować.
Plan jest taki;
Wrzesień 2013 wyjazd Litwa – 3-4 dni ? 15-19
Grudzień 2013 Bukovel 8-14 grudzień ?
Styczeń 2014 Lublin - ferie lubelskie 19-24 styczeń
Luty 2014 ferie Dolny Śląsk – ferie 16-21 luty( -zgłosiła się do nas grupa osób z Dolnego Śląska by zorganizować taki wyjazd, chętnie kogoś dobierzemy.)
Marzec 2014 9-14 marzec

Postrufka


Na styczeń to i Siano się zapisze oczywiście jeśli będziecie chcieli przygarnąć niesfornego Hanysa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...