Skocz do zawartości

Volkl grizzly


valdi3

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam mozliwosc zakupu grizzly za nieduze poieniadze model 09/10 ,uzywane sporadycznie przez 1 osobe,teraaz mam deski rossigniol xfight 600 i wydaja mi sie malo stabilne szczegolnie jak wpadnie sie kupki sniegu,jak przewiozlem sie na tych deskach to na kreche jechalo jak po szynach w mokrym sniegu rowniez jechaly jak po sznurku. czy tylko te narty tak maja i sa stabilne ? czy warto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam mozliwosc zakupu grizzly za nieduze poieniadze model 09/10 ,uzywane sporadycznie przez 1 osobe,teraaz mam deski rossigniol xfight 600 i wydaja mi sie malo stabilne szczegolnie jak wpadnie sie kupki sniegu,jak przewiozlem sie na tych deskach to na kreche jechalo jak po szynach w mokrym sniegu rowniez jechaly jak po sznurku. czy tylko te narty tak maja i sa stabilne ? czy warto?

Wiesz, jak sie nie zdecydujesz na te grizzlaki to mysle ze znajda sie zainteresowani :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze tobie lepiej sie lata na rtm84 :D:D w doslownym tego slowa znaczeniu :D:D

pomiedzy grizzly, unlimited, mantra i rtm84 te ostatnie sa zdecydowanie najlatwiejsze - zartowalem na wyciagu, ze to sa narty dla takich co nie umieja jezdzic i skrecac..... grizzly to jak czolg - przejda wszystko , wlaczajac lod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomiedzy grizzly, unlimited, mantra i rtm84 te ostatnie sa zdecydowanie najlatwiejsze - zartowalem na wyciagu, ze to sa narty dla takich co nie umieja jezdzic i skrecac..... grizzly to jak czolg - przejda wszystko , wlaczajac lod

John, na grizzlaku nei jezdzilem, ale jezdzilem na ac50 i rtm84 no i mantrze, musze powiedziec ze rtm84 w porownaniu do ac50 to dla mnie jak slalomka ;) powaznie, narazie zajezdze ac50 bo dla mnie to idealna deska a kiedys pewnie jakis rtm wpadnie w moje lapy ;) A co do wpisu do B4ME to on wie dobrze co mialem na mysli bo zrobil piekny lot na v-werksach rtm hehe

Użytkownik bruner79 edytował ten post 05 marzec 2012 - 23:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...