Skocz do zawartości

bielizna UNDER ARMOUR


gordasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , czy ktoś użytkuje tej bielizny ? Ale chodzi mi głównie o krótką koszulkę i gatki 3/4 lub shorty ... Czy ktoś może używa ? Jaka wytrzymałość na pranie itp ? Czy gatki 3/4 są naprawdę 3/4 kończą się tak bliżej jednak kostek czy za kolanem ( wiem , że to zależy od rozmiaru też ale no...) Polecacie ?:) Ktoś się orientuje gdzie dostane tą bieliznę w Rzeszowie albo Krakowie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy ktoś użytkuje tej bielizny ? Ale chodzi mi głównie o krótką koszulkę i gatki 3/4 lub shorty ... Czy ktoś może używa ? Jaka wytrzymałość na pranie itp ? Czy gatki 3/4 są naprawdę 3/4 kończą się tak bliżej jednak kostek czy za kolanem ( wiem , że to zależy od rozmiaru też ale no...) Polecacie ?:) Ktoś się orientuje gdzie dostane tą bieliznę w Rzeszowie albo Krakowie?

bylo juz na temat UA godne polecenia - ja nie lubie, bo zwykle gora jest bez stojki i zamka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy ktoś użytkuje tej bielizny ? Ale chodzi mi głównie o krótką koszulkę i gatki 3/4 lub shorty ... Czy ktoś może używa ? Jaka wytrzymałość na pranie itp ? Czy gatki 3/4 są naprawdę 3/4 kończą się tak bliżej jednak kostek czy za kolanem ( wiem , że to zależy od rozmiaru też ale no...) Polecacie ?:) Ktoś się orientuje gdzie dostane tą bieliznę w Rzeszowie albo Krakowie?

Bardzo dobra bielizna, jedna z najlepszych poliestrowych, a może i najlepsza z takowych. Lepsze są tylko z wełny. Jak pierzesz wg info podanych na metce to wszystko gra. Pytasz o wytrzymałość na pranie? Możesz taką "szmatę" próbować potargać w dwie osoby i Ci się nie uda. Spróbowałbyś taki eksperyment zrobić z bielizną np. Brubecka? Sam przedstawiciel tego producenta bał się zrobić taki eksperyment. :) Bielizna UA bardzo dobrze przylega do ciała, dzięki czemu (i włóknom) fantastycznie odprowadza wilgoć na zewnątrz (sprawdzone doświadczalnie w różnych górskich warunkach). Mam taką zimową (grubsza od letniej). brak zamków to jest zaleta. I tu jedna uwaga. Modeli bielizny UA ma dużo. Do Polski wysyłają tylko małą część kolekcji. Wadą UA są ceny (przeszło 200zł za zimowy półgolf), ale inne jak np. Skins reklamowany jako rzekoma rewelacja jest jeszcze droższy (o ile dobrze pamiętam odpowiednik UA kosztuje drugie tyle,czyli przeszło 400zł za sztukę). Pytanie czy warto dać ponad 2 stówki na jedną szmatę, czy lepiej za tę kasę kupić 4 inne np. polskiego Webstera? Każdy na to pytanie sam sobie odpowiada. :) Reasumując bielizna UA jest bardziej niż ok. :) Co do jej kupna w sklepie polecam podhalański sklep "Gawra".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady…… jest "pare" innych bdb na rynku. o ile beilizna jest rzeczywiscie BDB to przestrzagal bym przed 2 i 3 warstwa - slabe (na razie)

Gordasz pytał o bieliznę, a nie o inne szmaty. Piszmy na temat JK. :) Tak w ogóle każda ocena jest subiektywna. Organizm każdego osobnika jest inny. Gusta i "swoje moje" każdy jakieś ma. Jednemu będzie dobrze w szmatach za tysiące $, a innemu wystarczą takie za kilkaset zł (komplet). Chce Gordasz płacić kupę kasy za szmatki to niech kupuje. Ponoć reklama dźwignią handlu jest od zawsze. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gordasz nie chce płacić strasznych pieniędzy ;):D Ale chce kupić coś porządnego brubeck niestety się " niszczy " oprócz tego , że się naciąga - ale daje radę tyle że chce komplet góra krótka + gatki 3/4 albo takie shorty i wolę już kupić coś na lata - porządnego ale bez przesady z tą ceną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gordasz nie chce płacić strasznych pieniędzy ;):D Ale chce kupić coś porządnego brubeck niestety się " niszczy " oprócz tego , że się naciąga - ale daje radę tyle że chce komplet góra krótka + gatki 3/4 albo takie shorty i wolę już kupić coś na lata - porządnego ale bez przesady z tą ceną...

Kupujesz szmaty na lato?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordasz pytał o bieliznę, a nie o inne szmaty. Piszmy na temat JK. :) Tak w ogóle każda ocena jest subiektywna. Organizm każdego osobnika jest inny. Gusta i "swoje moje" każdy jakieś ma. Jednemu będzie dobrze w szmatach za tysiące $, a innemu wystarczą takie za kilkaset zł (komplet). Chce Gordasz płacić kupę kasy za szmatki to niech kupuje. Ponoć reklama dźwignią handlu jest od zawsze. ;)

gordasz otrzymal dwie info zamiast jednej - to zle???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gordasz otrzymal dwie info zamiast jednej - to zle???????

Dobrze i masz rację, że inne szmaty UA poza bielizną są marnej klasy, tzn. bez rewelacji, a ich ceny zdecydowanie za wysokie jak w przypadku zdecydowanej większości szmat wszystkich firm. :) Porównujemy tu bieliznę UA do takowej Brubeck. To tak jak porównywanie Ferrari do Poloneza. :) Bielizna jest dobra kiedy min. nie traci elastyczności nie tylko po pierwszym, ale i po milionowym praniu. Z propozycji z dolnej półki z czystym sumieniem mogę polecić polskiego Webstera. Z dużo wyższej UA. A z najwyższej (ale nie najwyższej cenowo) ... - nie powiem. :) Takiej jeszcze nie widziałem, ale może za jakiś czas się pojawi. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...