Skocz do zawartości

Dożynki 2011 / Valmeinier & Valloire & Val Thorens / 19.03.-25.03


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wspominałem Wam, że trzymam za Was kciuki ? :) Ech... ale już przywykłem do myśli, że nie jadę na ten wyjazd.... P.S. Chociaż po cichu liczę jeszcze chyba na jakiś cud... a te jak wiadomo nie zdarzają się często. Co innego awarie w drodze na narty.... Serdeczności Maarcel

Użytkownik Maarcel edytował ten post 17 luty 2011 - 18:07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 423
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fakt, ze napewno byloby prosciej i latwiej jechac wprost z Warszawy bez przesiadek i podrozowania koleja do Gdyni...

Tak przy okazji - Tczew to jeden z wiekszych jak nie najwiekszy węzeł kolejowy w północnej polsce :) - jadąc z W-wy musisz przejechac przez Tczew,a dopiero godzine póżniej ląduje się w Gdyni ;) pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez zgłaszam chęć wyjazdu na tą wolną czwórka lub ósemka jak będzie tylu chętnych

ok, piszę się na ten wyjazd... ale z uwagi na ilość postów nie ogarniam. Gdzie mam się zgłosić - ile zapłacić i komu? i z kim mogę się zabrać autem? z Katowic lub Krakowa - o ile jest taka opcja jeszcze? do pokoju - z kimkolwiek:)

Na pewno dwie ,a może nawet i trzy osoby z Tczewa byłyby zainteresowane,żeby dołaczyć do tego wyjazdu,ale niestety problemem jest transport.Jeżeli jest ktoś zainteresowany wyjazdem,posiada transport to proszę dzwonić tel.696141466 (dzwonić do upadlego napewo odbiorę :P) Jeżeli komuś nie pasuje termin jak w temacie , a ma ochotę wyjechac na początku marca 5-12.03 i jak wyżej posiada transport,ale brakuje ludzi do zrzutki to tez jesteśmy zainteresowani. Pozdrawiam.

hej, jestem z Tczewa, chetnie bym dołaczyła do wyjazdu na dozynki, jakos mam problem z dopisaniem oficjalnie sie twojego watku wiec pisze na prifa. doczytałam sie, że basia z w-wy niekoniecznie jedzie z grupą z gdyni, wiec jakby było jedno miejsce to chetnie sie zabiore, czy sa jeszcze miejsca i jak sie takie coś przez to forum załatwia, jestem tu nowa wiec przepraszam, ża może "dziwne" pytania, prosze o odpowiedź, pozdrawiam ewa

to jest Was już 5/6 osób + maitri x 2 ( z tego co wiem, też była mocno zainteresowana wyjazdem, jest obecnie do niedzieli na nartach) Wiec zgadajcie się i może by 8-mkę klepać powoli ? :) 1 Jacekz_xl 2 Karolina_Szula 3 Brelo 4 Brelo/2 5 Brelo/3 6 Ewka1 7 Maitri - ? 8 maitri/2 - ? Od biedy macie transport ze Szczecina ( patrz poniżej), zawsze to lepiej niż siedzieć w domu

Hej. Moze jakoś sobie wzajemnie pomożemy. Jedziemy grupą do Morillon ( też Francja), i w tym samym czasie. Mamy problem, gdyz grupka 4 osób rezerwujących autokar nam się wykruszyła. Może sie dogadamy i zabierzemy kilka osób ( ale ze szczecina) i jak kierowcy nas wyrzucą po drodze zawiozą Was do Valmeinier ( bylismy tam całą grupa w zeszłym roku - super) Mamy na chwile obecną około 10 miejsc w nowoczesnym autokarze. Jak cos to podaje numer i mojego maila 513 053 951 Gośka [email protected]

dzięki "imprezy" za próbę pomocy, to zacne ! ---------------------------------------------------------------- ,..i jeszcze jedno, 70 dych musi pęknąć jak nic :D

Użytkownik Szabir edytował ten post 17 luty 2011 - 22:47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zbaraniałem szukając na ogólnym naszego wyjazdu. Może ktoś wie czy porządki na forum obejmą wszystkie wyjazdy zagraniczne, czy tylko my zostaliśmy wyróżnieni? Nowym osobom chyba będzie trudniej znaleźć nasz wyjazd jeśli reszta będzie w „szukam ludzi":cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nowość i porządki są robione powoli przez adminów. Niebawem wszystkie wątki zostaną poszeregowane i tamten ogólny zamknięty jak mnie zapewnia Chemnik. Nasz wątek został przeniesiony w docelowe miejsce na mój wniosek. a kto ma znaleźć ten znajdzie jak to mawiał nasz kolega Adamek ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade z grupa z Gdyni, bo nikt nie jedzie prosto z Warszawy... zreszta bedziemy razem nartowac i pomieszkiwac :-) z czego sie ciesze... jeszcze sa ze 3 tyg do wyjazdu i zdaze sie zaopatrzyc w bilety kolejowe do Gdyni przez duzy wezel kolejowy Tczew.. :-) .... a do Szczecina sie nie wybieram... nie jest to po drodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim tentegowaniu i w ogóle, to ja też chcę z Wami jechać! :) Ojcze Dyrektorze, cóż mi czynić trzeba? Transport z Coralgolami mi umknął, ale jakby się inaczej nie dało, to mam własny..

to tak: jacekz_xl i davec chcą wziaśc 4-kę ale w innym hotelu ok 1 km od naszego za 665+8+39 ( o ile zdąrzą się zebrać i zalapać na tę cenę ) trzeba teraz szukac osób do Ciebie do ap chyba, że przekonasz powyższych, że lepiej dopłacić te 169 zł ale byc z nami wszystkimi w hotelu i zarezerwować wtedy 8-kę za 834+8+39 Jeśli oferujesz transport, to raczej nie powinno byc problemu z chętnymi np Karolina_Szula chce, Ewka1 chce, maitri x 2 osoby chyba , muszą w weekend wrócić z nart. Może przytulicie jeszcze pablo24 , który gdzieś sie pęta po forum teraz szukając wyjazdu :) generalnie napisz do ludzisk na pw bo z czytaniem "dożynek" różnie bywa i zaproponuj coś budującego :) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ jest nas już 62 "wariatów" na ten wyjazd, a wiadomo, że 70 dych musi pęknąć jak nic :D

Użytkownik Szabir edytował ten post 18 luty 2011 - 10:43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transportowo - auto pomieści w generalnie nie najgorszych warunkach przestrzennych kierowcę + 3 osoby (wtedy potrzebny będzie bagażnik dachowy z boxem - których niestety nie mam..) Czyli lista potencjalnie zainteresowanych wygląda tak..? 1 Jacekz_xl 2 Karolina_Szula 3 Brelo 4 Brelo/2 5 Brelo/3 6 Ewka1 7 michasz 8 Maitri - ? (na nartach i chyba..) 9 maitri/2 - ? (na nartach i chyba..)

Użytkownik michasz edytował ten post 18 luty 2011 - 11:18 zastosowanie się do rady Ojca Dyrektora + próba aktualizacji.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transportowo - auto pomieści w generalnie nie najgorszych warunkach przestrzennych kierowcę + 3 osoby (wtedy potrzebny będzie bagażnik dachowy z boxem - których niestety nie mam..) Czyli lista potencjalnie zainteresowanych wygląda tak..? 1 Jacekz_xl 2 Karolina_Szula 3 Brelo 4 Brelo/2 5 Brelo/3 6 Ewka1 7 michasz 8 Maitri - ? (na nartach i chyba..) 9 maitri/2 - ? (na nartach i chyba..)

jeszcze DaveC ktory z jackiemz_xl jest juz praktycznie dograny podobno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze DaveC ktory z jackiemz_xl jest juz praktycznie dograny podobno

Zgadza się.. Kontaktował się z Jackiemz_xl.. Cytuję z jego maila: "Rozmawiałem telefonicznie z Jacekz_xl mieliśmy brać 4-kę. Dogadaliśmy się, że możemy się pisać na tą 8-kę, jeśli zbierze się cały skład." Czeka też na info od Maitri, która ma dać mu znać w niedzielę. Na wyjazd jest zdecydowana, może zdecyduje się też na 8-kę.. A jeśli dobrze patrzę na snowtrex, to cena i za tamten hotel (4) i za nasz (8) jest w tej chwili taka sama - 790,00 PLN + 8 + ubezp.

Użytkownik michasz edytował ten post 19 luty 2011 - 00:13 "news"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś nie pasuje termin jak w temacie , a ma ochotę wyjechac na początku marca 5-12.03 i jak wyżej posiada transport,ale brakuje ludzi do zrzutki to tez jesteśmy zainteresowani. Pozdrawiam.

Niestety trzeci kolega może mieć wolny tydzień tylko w okresie 26 - 12 marca.Dysponujemy juz samochodem więc w tej sytuacji planujemy wyjazd tak jak to początkowo planowalismy czyli w terminie 5 - 12 marzec. Szukamy jednej osoby do kompletu ,żeby ostatecznie zabukować wyjazd do Francji.Jeżeli będzie komplet to cena będzie ok. 1100zł(spanie i skipas) + wyżywienie. Jeżeli wprowadziłem zamieszanie w tym temacie to przepraszam.Szkoda,że nie pojedziemy razem. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą 8 jak najbardziej trzeba zaklepać. 8 osoba sie na 100% znajdzie, a nawet jakby sie nie znalazła to będzie luźniej :) Co do rozmieszczenia to póki co mamy jedną 8'kę więc nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu.

informuję posłusznie, że rezerwacja została popełniona :) patrz lista post nr 1.

Użytkownik Szabir edytował ten post 26 luty 2011 - 00:12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"stylowo urządzone" czytaj: ciasno i prawie bez mebli, "z pokojem dzienno-sypialnym" czytaj: jak rozłożysz łóżko, to nie przejdziesz i nie usiądziesz przy stole, "z TV" czytaj: jeśli zapłacisz co najmniej 49 euro, "niszą sypialną i lub pokojem sypialnym" czytaj: przedpokój z łóżkiem piętrowym, reszta tzn kuchnia i wyposażenie zgodne z rzeczywistością. No cóż, francuskie standardy. Ale nie przejmujcie się, im ciaśniej, tym przyjemniej. I pamiętajcie! Nie jedziemy tam dla przyjemności, tylko na narty! Pozdrowienia Ewa PS Teraz, w związku ze zmianą statusów muszę zacząć nabijać posty, żeby zostać co najmniej "dużym bzdeciarzem". ;)

Racja, ale dotyczy to ap w jakim mieszkałaś ( ok 35m2 ) w 6 osób. Te 8-mki 65 m2, to już całkiem nie to samo, jak na Francję to można by rzec: "salony" i to na prawdę bardzo przestrzenne i wygodne. Zobaczycie sami jak będziecie, to końcu 65m2 = duże 3 pokojowe mieszkanie !.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 8-mki 65 m2, to już całkiem nie to samo, jak na Francję to można by rzec: "salony" i to na prawdę bardzo przestrzenne i wygodne. Zobaczycie sami jak będziecie, to końcu 65m2 = duże 3 pokojowe mieszkanie !.

Proponuję już o tym nie ****** tylko smarować narty. Będzie, jak będzie, wyjdzie jak zawsze. Byleby było gdzie poimprezować i do łóżeczek – to są tylko tzw. spalnie i najważniejsi są tzw. współspacze. Damy radę:cool:

Użytkownik jark edytował ten post 26 luty 2011 - 21:38 język

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ja i dziewczyna jesteśmy chętni na wyjazd ale... nie mamy dojazdu. Jesteśmy z wawy no i sami raczej nie dojedziemy. Z tego co widziałem jest tylko 1 miejsce wolne na przejazd. Gdyby było i drugie to wtedy możemy finalizować transakcję :-). Dajcie znać... Pozdrawiam, Bartek

są 2 i można sie pozamieniać.., poza tym, jutro dochodzi kolejny ap. z obłożeniem 5 oso i szukają chętnych. wiem że załatwiają tez busa wiec miejsce by było jak go załatwią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...