Skocz do zawartości

Atomic Race SL -promocja w intersport


Blacov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje slalomek, budzet mam przecietny okolo 1000zl, poczatkowo myslalem na uzywkami ale jakos nie dokonca jestem przekonany co do ich jakosci, swojego czasu sporo jezdzilem na salomon crossmaxx 10, fajna twarda narta, jednak nieco przydlugi promien miala a ja lubie krotkie ciasne skrety. Grzebiac w internecie znalazlem cos takiego: http://esklep.inters...sport-ad5000116 Jakies opinie? Cena wydaje sie byc dosc przystepna, macie jakies doswiadczenia z tym sklepem i tym modelem nart? Nieco wiecej o mnie jest w temacie o umiejetnosciach. Pozdrawiam,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies moze sugestie, gdzie warto szukac ww nart? Bo ja nawet bylbym sklonny zaryzykowac uzywke, ale to jest zawsze spore ryzyko, duzo badziewia z alpejskich wypozyczalni, w sumie i nawet to niebylo by jakims problemem jakby narta jeszcze w miare zdrowa i cena odpowiednia do jakosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies moze sugestie, gdzie warto szukac ww nart? Bo ja nawet bylbym sklonny zaryzykowac uzywke, ale to jest zawsze spore ryzyko, duzo badziewia z alpejskich wypozyczalni, w sumie i nawet to niebylo by jakims problemem jakby narta jeszcze w miare zdrowa i cena odpowiednia do jakosci.

Gdybym szukał używanej SL to kupiłbym to: http://allegro.pl/st...1348373583.html Jest to chyba jedyna dostępna jeszcze gdzieniegdzie slalomka mająca 63 mm pod butem. Szybka i mocna. Mam takie same od kilku lat i będę na nich jeżdził do przysłowiowego " zdechu ", już takich nie robią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych nartek z intersportu, to tak jak przypuszczalem ze to jakis pozakatalogowy model i wyglada na to ze bede musial poszukac uzywanego sprzetu. Z racji ze jestem z Jeleniej Gory to pewnie w tych okolicach bede szukal, jest tam spora gielda, gosc chyba handluje na allegro tez, sprzet wyglada na pierwszy rzut oka w porzadku, ale przypuszczam ze to i tak zdechlaki po wypozyczalni doprowadzone do stanu uzywalnosci. Niby slizg wyglada na caly, krawedz jeszcze jest, ale... No wlasnie nie wiadomo, chyba jednak zaryzykuje, ze 2 sezony moze posmigaja, szczegolnie ze nie bede jezdzil za duzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...