Skocz do zawartości

Pytanie kijki Gabel GS Carbon


Tigershark

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za informacje. Kijki po obejrzeniu przeze mnie w sklepie od razu zostały odłożone celem ewentualnego zakupu. Po uzyskaniu Waszych opinii już są u mnie :) Pozdrawiam

Krzychu zamieściłbyś fotkę ze zbliżeniem rączki? I jeszcze takie pytanie - zamawiałeś je w tym sklepie w Austrii? Jeśli tak to 2 pytania: jak jest z tym odzyskiwaniem Mehrwertsteuer (MWSt) - ponoć można powyżej 60 cyz 70 oiro? I drugie: ile kasują za wysyłkę? Pozdrawiam, Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Te kijki Blizzard carbon performance, to złamały Ci się ze "zmęczenia materiału" czy po prostu gdzieś mocno uderzyłeś? Pytam bo znalazłem je przypadkowo w Go Sport za 129 PLN, obejrzałem, wyglądają dość solidnie, są bardzo lekkie, cena przystępna i właśnie zamierzałem je kupić a tu nagle trafiłem na opis, że się "łamią się" :-( A jak w nich sprawuje się ta miękka rączka? (pierwszy raz coś takiego widzę, zazwyczaj jest plastik lub twarda guma, a tu coś a'la twarda gąbka)

Miękka rączka jest b. OK, lepszy chwyt niż na śliskim plastiku - na ogół to oznacza większą cenę. Co do samego carbonu - nie wiem, pewnie te tanie się czasem łamią, częściej niż te drogie a na pewno jak się nimi obtłukuje tyczki, np. tak jak w3rt na avatarze ;) ...dlatego slalomowe Leki alu+carbon są takie drogie - żeby się nie łamały :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
UWAGA - kijki Gabel te o które pytałem postanowiłem sprzedać, akurat tych kijków jeszcze nie używałem. Jeśli jest ktoś zdecydowany to zapraszam do kontaktu na priv. Cena sklepowa kijków to 330 zł, dokupiłem do nich profesjonalne gardy slalomowe firmy GABEL, które kosztują w sklepie 159 zł. Cena jaka mnie interesuje za zestaw to 390 zł. Nie sprzedaję samych kijków, nie sprzedaję samych gard. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...