Skocz do zawartości

Makro - oferta zimowa


Jarda

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się od 2.11 w halach Makro oferta zimowa Można się przespacerować wirtualnie po ich ofercie -> http://ext.makro.pl/...ntary/index.php

No rzeczywiście: szynka wieprzowa bez kości za ok. 13 zł, hmm do tego czajnik taki jak mi się właśnie zepsuł za 8 dych ;)) ... OK, dla zainteresowanych, str. 2-11, przy czym to raczej nie jest jeszcze pełna, nowa oferta - chyba jakieś resztki z ub. roku, ale dla szukających tanich ciuchów, może coś się znajdzie. Następna gazetka ma być 12 listopada 2010 - pewnie wtedy będzie oferta pełna. *** I korzystając z okazji - jeszcze coś o tanich rzeczach - jest właśnie narciarski tydzień w Tchibo: http://www.tchibo.pl/ PS. No zima idzie jak nic - avatar też zimowy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zima idzie jak nic - avatar też zimowy ;)

Siema. Nie da się ukryć Gajowy, że taka jest kolej rzeczy ;-)) Przecież nie będę "pociskał" jakiejś kolejnej narciarskiej relacji w krótkich i obcisłych majtach z pampersem i na szelkach :-D A rowerek będzie aktualnie - co tu ukrywać - coooraz rzadziej w użyciu, ale ... będzie ! I tak aż do wiosny. Po głowie chodzą mi w tym roku równolegle oprócz nartek - również i biegówki, coby pohasać choćby po naszych okolicznych, podopolskich lasach - w równie fajnym gronie :-) A może nie tylko tam ? A co do Makro - to rzeczywiście - w ubiegłym roku była jeszcze jedna, zdaje się, że obfitsza oferta gazetkowa na zimę Zdravim :-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 04 listopad 2010 - 00:28 dopisek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

(...) A co do Makro - to rzeczywiście - w ubiegłym roku była jeszcze jedna, zdaje się, że obfitsza oferta gazetkowa na zimę

Jest nowa gazetka z pełną ofertą (od 16.11-13.12.2010) tu wersja online i ew. pdf do ściągnięcia. Sprzęt ogólnie, jak to w Marko, średni, bardzo miękkie buty, trochę nart ale na ogół dziwnie krótkie, trochę przeciętnych ciuchów - ale faktycznie drogo nie jest :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spedziłem wczoraj z córką 2 godziny w makro na mierzeniu. Dziewcze niewysokie i niezbyt cięzkie (ok. 40 kg) wiec nie mam ciśnienia na buty o flexie 100... ;) Jedno ważne doświadczenie: oznaczenia flexu na butach w tej kolekcji należy traktować wyłącznie w kategorii estetycznej ;) . Zdecydowanie mają się nijak do czegokolwiek. Np. Heady Edge 50 z oznaczeniem 50 były znacznie twardsze.. (wrecz sztywne, mimo prób w wiązaniu cholewka ledwo dostrzegalnie się uginała), od Dalbelo Raya - na których ktoś napisał cyferki 75 (na rozmiar mi to nie pasowało... ;) ). Od jutra wyruszamy na zwiedzanie innych sklepów... ;)

Użytkownik mig12345 edytował ten post 16 listopad 2010 - 08:16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztowały jak w cytowanej wyżej gazetce MAkro. coś koło 550 (na pewno mniej niz 600). też sie napaliłem, (w zasadzie córka) ale odstawiliśmy je na półkę po próbach na nodze. To naprawdę mieciutki bucik a cholewka wygina sie we wszystkie strony jakby była niezapięta.... Podejrzewałem, że to skutek temp 20st. w hali., ale inne, teoretycznie mieksze modele okazały znacznie sztywniejsze. Może to taka seria dla MAkro?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...