Skocz do zawartości

Kask AXER


robert10sz

Rekomendowane odpowiedzi

muszą spełniać 3 warunki 1. atest 2. pasować na głowę użytkownika 3. być kompatybilnym z goglami w przypadku kobiety 4. podobać się ponadto dobrze by było gdyby miała dobra wentylację i jak najniższą wagę .... co do podobania się .... kumpel z którym jeździmy na narty, poprosił mnie (jechałem na zakupy) bym mu kupił konkretny kask, w konkretnym rozmiarze (poprzedni rozwalił i chce identyczny) na moje pytanie - w jakim mam by kolorze ?.... ..... odpowiedział - "takim jaki Ci się podoba, to Ty będziesz na niego patrzył, ja to będę go miał na głowie" ;);););)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie powyższe kryteria są sprawdzone,co do pkt.2 mierzyłem inny model i był dobry. Podoba mi sie wykonanie ale firma jakaś mało znana. Słyszałem od znajomego który zakupił kask z innej mało znanej firmy i też spełniał te kryteria. Po kilku godzinach jazdy czuł jakby odparzenia. Kominiarkę miał dobrą. Z czarem sie przyzwyczaił ale do tej pory nie jest zadowolony. Jeżdzimy na narty pięcio osobową rodziną więć wyposażyć wszystkich w markowy sprzęt trochę kosztuje. Szukam tańszych ale dobrych odpowiedników, może ktoś używa kask z jakiejś dobrej taniej firmy. (Rozglądam się również za kaskiem Blizard Pilot i bardzo podobnym Wedze z Dekathlonu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kasków .... w makro za kilka dni będą kaski BRENDA :P

Już są ...byłem w Makro w Poznaniu we czwartek i widziałem ,że stoisko narciarskie działa pełną parą. Nie ma jeszcze zbyt dużego wyboru nart oraz butów (może to i lepiej ;) ) za to jest dużo bielizny , skarpet , kurtek , spodni. Widziałem też wspomniane tu kaski Brenda ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już są ...byłem w Makro w Poznaniu we czwartek i widziałem ,że stoisko narciarskie działa pełną parą. Nie ma jeszcze zbyt dużego wyboru nart oraz butów (może to i lepiej ;) ) za to jest dużo bielizny , skarpet , kurtek , spodni. Widziałem też wspomniane tu kaski Brenda ..

Dzięki w piątek jadę do Wrocławia napewno zajadę do macro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...