Skocz do zawartości

Buty FLEX 100? Salomon, Dalbello


MajorSki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 175cm wzrostu, 72kg wagi, poziom 6, jednak dosyć szybko łapię (wiem to z innych sportów m.in. windsurfing :P). Noszę się za zamiarem zakupu butów ponieważ jazda w wypożyczanych nie nalezy do przyjemnosci :P. Docelowo narty Fischer Progressor 9+. Bylem poprzymiezac trochę (Dalbello Axion 8, 10, Proton; Salomon Impact i X-Wave; Atomic: M-tech, B-tech, Xcośtam :P) powiem tak Atomic odpadaja z miejsca co wlozylem noge to odrazu mnie gdzies ugniatal najbardziej na srodstopiu.. Bardzo pozytywnie zaskoczyly mnie Dalbello Axion oraz Salomon Impact - X-Wave tak srednio przypadl do gustu. Myslę o Flexie w przedziale 90-100. Za Impacty 100 trzeba dac ok 1 100zł :/, Dalbello Axion 10 flex 90-100 kolekcja 09/10 to 699zł a znalazlem Axion 11 flex 100-110 kolekcja 08/09 za 649zł moje pytania to: 1. Co byscie wybrali? Dalbello ktory w polsce jest malo znany? Czy Salomon? 2. Czy buty ze starszych kolekcjach roznia sie tak bardzo technologicznie? 3. Czy but lezacy 3 lata w magazynie moze w jakis sposob ulec uszkodzeniu? 4. Czy buty z regulowanym flexem rzeczywiscie co kolwiek pozwalaja regulowac? 5. Nigdzie nie moge znalezc informacji czy Dalbello z kolekcji 08/09 maja TRUFIT Performer Liner, Heat Moldable, Custom Fit? Najbardziej jestem przekonany do Dalbello Axion 11 z kolekcji 08/09. Dzieki za odp.

Użytkownik MajorSki edytował ten post 14 październik 2010 - 14:53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Dalbello i Salomon to bardzo dobre buty. Znam jedne i drugie z autopsji. Obecnie jeżdżę w Salomonach ale w ubiegłym sezonie miałem okazję pojeździć w Dalbello i zastanawiam się nad ich zakupem, jeśli więc w jednych i drugich czujesz się równie dobrze i wygodnie to po prostu wybierz ładniejsze:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...