Skocz do zawartości

Rowerowa Sciana Wschodnia z HG


rsowa

Rekomendowane odpowiedzi

z ostatniej chwili: pani Alfreda właśnie wróciła z konkursu kulinarnego , który odbył się na Białorusi. zawodników było sporo i to prawie z całej europy. i zgadnijcie które miejsce zajęła:) ? wybrani co posiłkowali się na śniadanku u naszej gospodyni pewnie już wiedzą :) widząc jej dyplomy i to co nam zaserwowała rano to samo przez się ... NUMERO UNO ONCHO wygrała !!!!!!!! a zrobiła zmażonego śledzia na słono ( a gdzie oni te śledzie łowią?) i kiszkę ziemniaczaną - pychota. jeżeli bedzie okazja to trzeba będzie P Alfredę odwiedzic :) - zaprasza nas bo byliśmy grzeczni :) pozdro sowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy to nie czasami od tamtego lokum mamy zaczynać przyszłoroczny rajd ? patrząc na zdjęcia p.Alfreda musi powiększyć basen:D:D:D

pomysł przedni. śmigamy do chełma pociągiem ( Alig!!!:)) potem Alfreda i do lublina , potem jakis pociąg (Alig )i już jesteśmy w bieszczadach :D po których mamy posmigać. taki jest plan na dziś, a co będzie jutro to się zobaczy :) zresztą to już rola organizatora. pozdro sowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i już jesteśmy w bieszczadach :D po których mamy posmigać. taki jest plan na dziś, a co będzie jutro to się zobaczy :)

O tak Robercik, Edyta jak przeczytała że Ty będziesz śmigać to mało z krzesła nie spadła ;):D, a tak przy okazji - czy znalazło się to czego pani Alfreda szukała po naszym wyjeździe? Jakaś chustka czy coś? (pamiętasz, dzwoniła jak byliśmy w knajpie w Chełmie) Pozdrawiam marioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak Robercik, Edyta jak przeczytała że Ty będziesz śmigać to mało z krzesła nie spadła ;):D, a tak przy okazji - czy znalazło się to czego pani Alfreda szukała po naszym wyjeździe? Jakaś chustka czy coś? (pamiętasz, dzwoniła jak byliśmy w knajpie w Chełmie) Pozdrawiam marioo

wszystko sie znalazło w ...Wawie :) jak sie uda to jutro będę miał pamiątke po mamie P Alfredy u siebi i jej wyślę. i powiem wam że jest bardzo z tego powodu szczęśliwa. i ja też bo noclegi i jedzonko zawsze u niej mamy , a takie jedzenie to miam, mniam!!!!!!!!!!!! pozdro sowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I, przepraszam koleżanki i kolegów za opóżnienia w zdjęciach.To moja wina,nie zapisałam adresu latamitka/hi,hi,hi/.Ale jutro już mu wysyłam ,nawet z kopertą zwrotną ,aby przypadkiem nie pominął mnie przy podziale!!! No,ale podobno jak się dłużej czeka ,to lepiej smakuje. A propos smakowania to my w Dubience spożywaliśmy zapiekaną kapustę i zupkę rano na śniadanko.A mióóóóóód -nie do opisania!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet mi zatwardziałej pyrze ,sknerusowi ,szkotowi itp :eek::eek: :)

z tym Twoim sknerstwem nie jest tak najgorzej - przecież postawiłeś piwo dla wszystkich:)

a tego smalcu ze skwarkami to mi zazdrościsz :)

nie ujmując Waszemu smalczykowi, uwierz, że stołując się u Pani Fredzi niczego nikomu się nie zazdrości:p pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...