Skocz do zawartości

Stroj zawodniczy. Gdzie jak i za ile...?


temudzin

Rekomendowane odpowiedzi

kamila: jako zawodnik-amator ;) po kiego mi jezdzic w gumie po stoku? :D chodzi mi o tyczki i zawody... kiedys trenowalem (ale tez jezdzilem bez gumy, glownie ze wzgledow finansowych, ale to mi nie przeszkadzalo w dokopywaniu tzw. polskim profesjonalistom ;) ) a teraz mam zamiar dalej sobie rekreacyjnie trenowac i startowac jak dotychczas w zawodach, bo to bardzo lubie (glownie wtedy, gdy dostaja ze mna osoby co trenuja po 5x w tyg. w klubach :P). Odlozylem sobie troszke ipeniedzy i chce kupic gume, jednak nie potrzebuje pro kostiumu, no i nie chce za duzo wydac :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas najtaniej chyba kupisz Energiapura na allegro za ok 500 zł .BeyondX to wydatek 700 w górę mowa oczywiście o nowych a i Sportful krztałtuje się podobnie.Na allegro są uzywane ale bardzo rzadko i małe rozmiary.Za to na ebay dużo większy wybór nowych i używanych w rozsądnych cenach od 10 do 200 euro.Widziałem promocję gumę z Dainese za 200 euro nowka a u nas w katalogu 1500zł. http://cgi.ebay.at/w...ME:B:WNA:AT:132 http://cgi.ebay.pl/w...type=osi_widget http://cgi.ebay.de/w...DME:B:WNA:DE:12 tu masz przykłady:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilla: nic sie nie stalo :P Wiertar: nono, calkiem niezle sie prezentujesz w tym stroju :D Tyson: wielkie dzieki! powiedz mi tylko, jak bym zamawial z innego kraju, to ile przesylka kosztuje? :( ok. juz widze ile kosztuje przesylka... ogolnie podoba mi sie ta guma spydera, ale do konca aukcji jeszcze jakies 20h, wiec pewnie cena ostro skoczy :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedlem sobie wczoraj do sklepu z uzywanymi nartami itd., i akurat byl prawie nowy stroj Rossignola... :o zakupilem, razem ze spodenkami. Teraz jeszcze odkladam na kurteczke ;) tak btw.. orientuje sie ktos ile kosztuje taki stroj Rossignola bialy z czarno zlotymi napisami Rossignol, do tego spodenki wiatroszczelne i kurtka wiatroszczelna do tego stroju?:confused: :eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700zl. za gume R (koles mowil, ze uzywal kilka razy, i w sumie moge mu wierzyc, bo wyglada jak nieruszana :P ) 130zl. za spodenki R - te to wygladaja jak nowe ze sklepu ;) 400zl. za kurtke (specjalna do stroju, nie przepuszczajaca wiatru i inne bajery, ale, ze kupilem juz gume i spodenki to chce za nia 300zl., moze starguje na 250 :P). Tylko teraz nie pisz, ze nie warto bylo, bo juz kupilem i bym sie wkurzyl :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...