Skocz do zawartości

odzież Quechua:)co wy o tym sadzicie??


bystry

Rekomendowane odpowiedzi

w sprawie firmy Decathlon polecam lekture w Magazynie NarciarSKI-m dla Tych którzy nie maja dostępu napisze tylko fragmęty "Oprócz wszystkich wielkich światowych marek sportowych, firma oferuje szeroki wybór sepcjalistycznych marek własnych, z których najważniejsze to Quechua (góry), Tribord (woda), Inesis (tenis), Domyos (fitnes i odzież), Kalenji (bieganie), Decathlon Cycle (rowery), Geologic (wędkarstwo, jeździectwo, myślistwo), Kipsta (gry zespołowe). "Decathlon jako jedyny dystrybutor sprzętu sportowego na świecie posiada wlasne laboratoria techniczne, w których projektowane sa i testowane produkty do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Decathlon współpracuje z najwyższej klasy sportowcami, badaczami, inżynierami oraz designerami. "Sprzęt i specjalistyczne ubiory sportowe każdej marki własnej Decathlon testują wybitni sportowcy, ....... ,czy mistrzyni olimpijska w snowbordzie Karine Ruby." "Produkty marek własnych Decathlonu mają porównywalną jakość do produktów wielkich światowych marek sportowych, sa od nich jednak znacznie tansze. Dzieje się tak między innymi dlatego, że trafiają one bezpośrednio od producenta do sieci sklepów, co pozwala unikać dodatkowych kosztow." "Decathlon nie ma własnych fabryk, ale zleca i kontroluje produkcję u wybranych podwykonawców"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniello tez tam byłem dzisiaj, kupiłe dwie pary rękaiwc (dla mnie i dla dziewczyny) oraz kostium pływacki ( dla dziewczyny oczywiscie) na odziez większej uwagi nie zwracałem (brak czasu) ale jedno co przykuło moja uwagę to facet (młody chłopak) z obsługi sklepu próbujący przykręcić wiązanie do narty (narty to jakiś juniorski fischer z płytą 9mm, a wiązanie to również fischer) koleś robił to tak ciekawie że aż chwile stanąłem aby popatrzeć na prawdziwego "fachowca":) facet chciał wkręcić wkręt wkrętarką na której miał ustawione lewe obroty!!:) po 3-4 minutach nieudanych prób wkręcił wkręty wiązań śrubokrętem-hehehe. po fakcie powiedziałem mu w czym tkwi problem-podziękował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wczoraj bylem i kupilem rekawice za 29zl z jakims smiesznym bajerem do dmuchania :D sie okaze na stoku co to jest warte, ale ogolnie pozadnie wygladaja tak ajk reszta ich ciuchow.Cena to jest najwiekszy plus decathlonu... niestety gorzej z wyborem.Bardzo malo nart,butow,gogli itd.moze kwestia czasu zeby sie poprawili pod tym wzgledem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wczoraj bylem i kupilem rekawice za 29zl z jakims smiesznym bajerem do dmuchania :D sie okaze na stoku co to jest warte, ale ogolnie pozadnie wygladaja tak ajk reszta ich ciuchow.Cena to jest najwiekszy plus decathlonu... niestety gorzej z wyborem.Bardzo malo nart,butow,gogli itd.moze kwestia czasu zeby sie poprawili pod tym wzgledem :D

Mojej żonie strasznie marzną rączęta i też jej nabyłem ten wynalazek. W poprzednim sezonie używała i była bardzo zadowolona. Obecnie zakupiłem cieniutki polarek za śmieszne pieniądze. W Decathlonie podoba mi się to, że jest tam spory wybór różności dla dzieci. Jeśli chodzi o kaski to faktycznie oferta nie jest za bogata. pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest bardzo szeroki wybor odziezy dla ludzi z roznym zasobem portfela, bo wiadomo ze nie kazdy ma kase na kurtke z membrama 10000, ale te najtansze artykuly w zupelnosci wystarczaja na poczatek zabawy z nartami jak i dla ludzi niezbyt wymagajacych. Zreszta sam posiadam kilka rzeczy z tego marketu i ani razu mnie nie zawiodly, naprawde za te ceny warto kupowac. Co do kaskow to faktycznie zbyt wielkiego wyboru nie ma, ale przeciez mozna kupic kask gdzie indziej i w podobnej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
ja narazie nie ubezpieczam się w polary, już drugą zimębędę jeździł z koszulką termoaktywną + soft&shell bez podszewki polarowej. mi jest po prostu ciepło, a juz na pewno wolę trocheza zimno niz troche za ciepło. Jednak podobają mi się nawet te cieniutkie polarki quecha, bo u kolegi widziałemi sam zastanawiam sięnad kupnem jednego. Gdzie prócz Decathlon-u można takiego nabyć (oczywiście przeceny wskazane)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...