Skocz do zawartości

Fischer RX5, Fischer RX3 w Intersport


xed

Rekomendowane odpowiedzi

No i wszystko jasne. Byłem dzisiaj w intersport i widziałem narty, których nie ma. Fischer RX3 (155 R13 112-69-98) czyli RX2 w skórze RX4 Fischer RX5 (150 R11 114-68-98) czyli RX4 w skórze RX6 Nie ma ich w katalogu Fischera, a Pan sprzedawca powiedział że to sprzęt robiony dla Intersport. W tym sezonie nie jest tak źle jak w poprzednim gdy RX4 udzwał że jest RX8. Zatem 'kwantowy przeskok marketingowy' w sezonie 06/07 osiagnął wartość 1 klasy nart. W sezonach 04/05 i 05/06 były to 2 klasy nart. Rozrasta się więc 'nieparzysta' seria RX ciekaw jestem kiedy zobaczymu RX7 oraz RX11 (Rosjanie na swoich forach piszą o RX10 Phantom). Oficjalnie istniejące narty serii RX to: RX2, RX4, RX6, RX8, RX9, RX Fire produkty marketingu (którego nie rozumię :D ) RX3, RX5, RX10 PS: tak przy okazji widziałem też Voelkl P70 - narty o których Janek Kowal pisze, że ich nie ma .... [ATTACH]273[/ATTACH]

Załączone miniatury

  • RX.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

produkty marketingu (którego nie rozumię :D ) RX3, RX5, RX10 [ATTACH]273[/ATTACH]

Proste-przewaznie wyższy numer sugeruje że to coś lepszego, a forumowiczów jest parę tysięcy, narciarzy parę set. Większośc się na sprzęcie nie zna i nie chce się znac. Mają kasy mniej albo więcej, idą do sklepu i kupują i nie mają pojęcia co jest w kolekcji a co jest pod nich specjalnie "naciagane". Kupują oczami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
No nie twierdze że robią ludzi w balona, ale mimo wszystko naciągają, bo dlaczego narta z niższej grupy wygląda jak ta lepsza, którą ona przeciez nie jest? Musieli coś do niej dodać bo inaczej byłoby to jawne oszustwo, ale jeżeli nie ma w tym "biznesu" to po co ten tród z "przemalowywaniem" nart?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...