Skocz do zawartości

Polar o gramaturze 200g/m2


alfa74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Zupełnie nie orientuje się w tych oznaczeniach. Czy polar o gramaturze 200g/m2 spełni swoje zadanie i nie zmarznę w nim na stoku? Czy jednak szukać czegoś cieplejszego? Jeśli tak to o jakiej gramaturze? Do tej pory pod kurtkę ubierałam zwykłą bluzę, ale jak ostatnio porządnie zmarzłam to stwierdziłam, że muszę szukać czegoś cieplejszego, czyli polaru. Zakup chcę zrobić na allegro i muszę zdać się na opis sprzedawcy, który niestety niewiele mi mówi. Z góry dziękuję za każdą wskazówkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja używam polaru o podobnej gramaturze i jest on wystarczający w zupełności na chłodniejsze dni ale nie używam go w narciarstwie bo pod kurtkę ubieram tylko bieliznę termoaktywną. Jeśli znów chodzi o kupno polaru to lepiej wydać trochę więcej a kupić coś dobrego bo polar polarowi nie jest równy. Osobiście polecam Milo jest to firma nasza rodowita i można u nich negocjować ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Zupełnie nie orientuje się w tych oznaczeniach. Czy polar o gramaturze 200g/m2 spełni swoje zadanie i nie zmarznę w nim na stoku? Czy jednak szukać czegoś cieplejszego? Jeśli tak to o jakiej gramaturze? Do tej pory pod kurtkę ubierałam zwykłą bluzę, ale jak ostatnio porządnie zmarzłam to stwierdziłam, że muszę szukać czegoś cieplejszego, czyli polaru. Zakup chcę zrobić na allegro i muszę zdać się na opis sprzedawcy, który niestety niewiele mi mówi. Z góry dziękuję za każdą wskazówkę.

Używam polarka Rossignol 200, wypróbowałam go przy temperaturze -17 stopni i zdecydowanie dał radę :) Jestem zmarzluchem, więc dodatkowo bielizna termo i było idealnie ciepło :) Ale wiadomo, wiele zależy także od parametrów kurtki używanej przez Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...