Skocz do zawartości

ATOMIC FISCHER ROSSIGNOL BLIZZARD czy jeszcze inna firma??


Sencei

Rekomendowane odpowiedzi

Która z tych firm jest najlepsza i dla czego??Doradźcie jakie narty sobie kupić do 800zł i czy nowe czy używki. Odpisujcie w wątku "Atomic Race8 czy Fischer ctx200" oraz w tym. Wszystkim co będą uprszejmi i napiszą mi ciekawie dam podziękowanie!!! Swoje umiejętności oceniam na 10 w pierwszej tabeli oceniania.Mam 13lat(10 lat jeżdżę na nartach)157cm wzrostu i 43,5kg wagi. DORADŹCIE DOBRE NARTY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wysoko oceniasz swoje umiejetnosci... :D :D :D 13 lat... 43,5kg :confused: hmmmmm, nie napisales czego od narty oczekujesz.... ale w ciemno Ci moge polecic jakas narte juniorska, bo z topowa narta raczej sobie nie poradzisz ;) jak uzupelnisz dane o oczekiwania, opiszesz swoj styl jazdy itd. to wtedy otrzymasz wiecej informacji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to czy sobie poradze mi nie mów bo sobie poradze. Mam 13 lat a na nartach jeżdżę od trzeciego roku życia na wyciągach, a na górkach we wsi od 2.Na nartach myślę jeździć i typu slalom i typu gigant, ale i tak chcę jak największy carving9ale bez przesady ale spokojnie ok. 10,11m skrętu możę być) więc jak doradzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poradzisz sobie, chocby ze wzgledu na Twoja wage i sile w nogach ;) najwiekszy carving? :P co to kurcze jest? :D 10-11m to tylko slalomki maja, badz jakies funcarvery. to nie sa raczej narty do giganta tak jak chciales badz poza trase. w drugim temacie podalem Ci 2 propozycje naprawde bardzo dobrych nart w calkiem przyzwoitej cenie. Jezeli interesuje Cie krotki agresywny skret to wybierz sl11 junior, jak chcesz poszalec nieco dluzszymi skretami na trasie, i pojezdzic poza trasa, poskakac itp. to cx8 polecam (mowa o funduszach ~800zl.). w drugim temacie podalem linki :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z 10 się nie ośmieszam ale sumienie mnie nawet gryzie jakbym miał kłamać i mówić załóżmy 9. 9,5 w pierwszej skali to najmniej ile dać mogę a jak sięupieracie to ewentualnie 9, ale ja nie oceniam niewiadomo jak surowo tylko średnio dlatego 10, mniejsza z tym. Nie widziałem na żywca supercross-ów, ale widziałem race8 i jest to lekka narta. Jakbbyście mieli jakieś dlamnie propozycje to piszecie(najlepiej linki).Patrzyłem też na ctx-200 i też wydają mi się nie najgorsze. Doradżcie PLZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem ci co do tych nart a miejsce najlepiej żeby było w podkarpaciu np. MAGURA(koło Gorlic) albo karlików(NIE PUŁAWY)

o jak magura to bardzo dobrze bo spotkamy sie tam na zawodach to zobaczymy ile uda mi sie zalozyc ci czasu:). nie kompromituj sie bo powoli juz przestaje to byc smieszne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...