Skocz do zawartości

Narty z kite'em (czyli LATAWCEM)


yanosik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Rzeczywiście, ten pierwszy filmik to zły przykład do zobrazowania snowkitingu, natomiast dobry przykład na to, czego i jak się nie powinno robić!!! Zima nam nieco odpuściła, więc może kilka wspominków z ostatniego "ataku" zimy: Czekamy na powrót zimy!!! Pozdrawiam!!! Yanosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, ten pierwszy filmik to zły przykład do zobrazowania snowkitingu, natomiast dobry przykład na to, czego i jak się nie powinno robić!!! Zima nam nieco odpuściła, więc może kilka wspominków z ostatniego "ataku" zimy: Czekamy na powrót zimy!!! Pozdrawiam!!! Yanosik

Dlaczego pokazujesz odpalanie kita przed budynkami i w ich pobliżu.( drugi film) Doskonale wiesz, że tak nie wolno robić. Ktoś Cie bedzie naśladowac i nieszczęście gotowe. Takie filmy to na Kiteforum, tam są ludzie, którzy widzą jak można używać kite. My tu narciarze i nie każdy wie jak to potrafi pociągnąć.

Użytkownik Maciej S edytował ten post 21 styczeń 2011 - 15:45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację!!! W pełni się z Tobą zgadzam!!! Po prostu z rozpędu wkleiłem ostatnie owoce mojej radosnej twórczości. UWAGA!!! Drugi filmik to jest trochę hardkor - taka moja mała akcja na WOŚP, ale zdecydowanie odradzam takie próby, szczególnie gdy ktoś nie ogarnia jeszcze tematu!!! Pamiętajcie, latawiec to nie zabawka i może być niebezpieczny!!! Bezpieczny snowkiting to tylko otwarte przestrzenie: pola, łąki, jeziora...

Użytkownik yanosik edytował ten post 23 styczeń 2011 - 23:34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...