Skocz do zawartości

Zieleniec - stok dla całej rodziny


moloo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Wybieram się po raz pierwszy do Zieleńca. Ponieważ jadę całą rodziną (2 osoby dorosłe + dziecko jeżdżące na nartach 2 sezon, samodzielnie dopiero od tego sezonu) szukam wyciągu z raczej łatwą trasą, który posiadałby wyciąg dywanowy (dla dziecka). Możecie coś podlecić, w necie jest tego tyle, ale nie znalazłem jakiegoś dokładniejszego opisu, który konkretnie wyciąg jest łatwy dla takiego maluszka (oczywiście wyciąg dywanowy nie jest wymogiem, może być inny). Czy dobrze rozumiem, że na wszystkie wyciągi obowiązuje 1 karnet (punktowy czy czasowy), z którego można korzystać na wszystkich wyciągach ? Dzięki za wszelkie info. Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam temat Zieleniec - Winterpol, na którym się trochę "udzielasz". Czy faktycznie Zielenic to taka kicha, czy lepiej jechać gdzie indziej (na. Czarna Góra) ? Będę miał noclegi w Polanicy Zdrój i chciałem gdzieś z rodzinką pojeździć, ale tak spokojnie i raczej niezbyt daleko, żeby nie tracić czasu w samochodzie. Możesz coś polecić w okolicach Polanicy. Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicach Polanicy to najbliżej Zieleniec, dla mnie kicha, bo krótko i tłoczno ale zależy czego oczekujesz, dłuższe trasy masz w Czarnej Górze ale też tłoczno może być, ponoć pod drugiej stronie gór Orlickich są fajne ośrodki Ricky i Destne ale nie wiem jak tam jest bo nigdy tam nie byłem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.prawda jest taka,że w tej chwili wszędzie jest tłoczno.jednak jeśli jedziesz z rodzinką,chcesz uczyć dzieciaki i nie potrzebujesz niewiadomo czego,to jak najbardziej polecam zieleniec.w/g mnie to chyba jeden z najtańszych i najlepiej przydotowanych ośrodków w polsce.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wyciągu dywanowego,to w Zieleńcu nie uświadczysz,ale bez problemu dzieciaki radzą sobie na talerzykach.Obsługa pomaga. Dla dzieci najfajniej jest na Mieszkach.Dla pocieszenia powiem ,że w tygodniu jest luźniej,a na wieczornych jazdach na tych wyciągach prawie się nie czeka,nawet w sobotę.Byłem wczoraj wieczorem(06.02) ze swoim 6-latkiem.Na wieczór polecam karnet godzinowy,w ciągu dnia punktowy.:)

panie, a taśma pod kanapą to nie jest wyciąg dywanowy? :confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...