Skocz do zawartości

Szczyrk Czyrna-Solisko albo Wisła Soszów


lukas8295200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W ten weekend mam zamiar wybrać się na narty w okolice Szczyrku Czyrna-Solisko albo Wisła Soszów. Który ośrodek wybrać, pytam bo chce się ze mną wybrać osoba, która nigdy nie jeździła na nartach. Chodzi o to zeby obok stoku była jakaś ośla łączka, bo na wyciągach na razie nie bedzie jeździć. Jakie są maksymalne kolejki do wyciągu? Czekam na szybką odpowiedź! Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja dzisiaj byłem w Szczyrku ,warunki BAJKA,ale to chyba dla tego,że trafiłem na dzień po solidnych opadach śniegu i udało mi się pojeżdzić na naturalnym śniegu,zero muld i lodu,kolejki zrobiły się koło 11-12 w rejonie soliska,więc pojechałem na czyrną i tam pusto,w Szczyrku jest sporo tras także dla początkujących polecam zieloną w rejonie pośrednim i niebieskie z Małego Skrzycznego i z Hali Skrzyczeńskiej ,ale w weekend może być mnóstwo ludzi,ferie Mazowieckie dają się we znaki.Natomiast w Wiśle jeśli chcesz pojeżdzić na kanapach to chyba Soszów będzie najlepszy,góra jest już otwarta,więc początkujący też może pojeździć na niebieskiej i płaskim kawałku na górze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na Soszowie na szczycie jest ośla łączka,ja tam kiedyś próbowałem na desce zjeżdżać z marnym skutkiem:) ale trzeba się najpierw dostać na szczyt krzesełkiem a póżniej orczykiem:/ a później dostać się na dół,w Wiśle jest jeszcze nowe krzesełko Nowa Osada,ale tam nie byłem,podobno dobre do nauki. Moją narzeczoną uczyłem w Szczyrku na GAT na Pośrednich jest ośla łączka, po jakimś czasie pojechała już ze mną na orczyku na zieloną trasę, świetna do nauki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...