Skocz do zawartości

KNEEBINDING: Wiazania narciarskie przyjazne dla kolanek:)


Aniouk

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuje jeszcze raz opis ze strony Markera "Biometric: System wielokierunkowego wypięcia przodu." Czyżby tez jednak stosowali ten paskudny marketing? A gdzie Misja? Nie mam niestety takiego wiązania pod ręką żeby go pomacać. Dlatego mogę się opierać tylko na tym, co znalazłem na stronie Markera. Pozdr Marcin

Wielokierunkowego nie oznacza wszech-kierunkowego:) Miałem multum wiązań Markera. Są w ich przodach Biometric takie sprytne pionowo ustawione dwa małe pręciki które ZABEZPIECZAJĄ PRZED PIONOWYM WYPIĘCIEM. Prawdopodobnie jesteś humanistą albo nawet poetą:) Inaczej nie miał byś z tym problemu. p.s. to tylko słowne "utarczki" nie chcę nikogo obrazić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wielokierunkowego nie oznacza wszech-kierunkowego:)

Tak jak pisałem. Nie maiłem, nie macałem. Przeczytałem tylko to, co napisali na swojej stronie. Wracając do moich Tyrolii - przód buta przy szarpnięciu nie uciekła na boki, lecz ładnie wyszedł do góry między szczękami. Jak to inaczej nazwać jak nie wypięciem do góry?

Prawdopodobnie jesteś humanistą albo nawet poetą:) Inaczej nie miał byś z tym problemu.

Mylisz się. Nie tylko prawdopodobnie, ale i na pewno :) Pozdr Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne ma potrzeby aby wiązanie wypinało do góry.

Może zaraz napiszemy : "Nie ma potrzeby,aby wiązanie wypinało się na boki :D" Nie łapmy za słowa producentów,przecież wypinanie do góry w warunkach stokowych wiąże się zawsze z powstawaniem rożnych innych sił z tyłem włącznie i jeżeli producent pisze,że w Atomic Race 1018 można przód ustawić w pozycji backward release i lecąc na plecy przody zaczną pracować do góry uwalniając je ,a zawodnicy w World Cup mają możliwość przekręcenia zamka w tych wiązaniach (zblokować b.r.) i dojechania jutro do mety zjazdu Kitzbi,to tak jest. Nie mogę zluzować wiązań i przeprowadzić próby ,bo skala zaczyna się od 10 DIN,a w warunkach domowych nie wygeneruję takiej siły. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...