Skocz do zawartości

BLATFUS, czyli płaskostopie...


GUCIO-59

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, mam to i mnie strasznie bolą stopy od spodu w butach po jednym zjeździe zdejmuję bo nie idzie wytrzymać tak boli. Kupując buty Sprzedawca doradził mi specjalne wkładki austriackie firmy "BOOTDOC", które to mają pomagać a szkodzą. Stałem w sklepie na tych wkładkach przez 10 min na takiej maszynie boso i się profilowały... a teraz boli jak cholera. Podczas zjazdów jest to uciążliwe, a jeżdżę dopiero 5 dni. Może coś doradzicie, plis...A jutro skończę 51 zim....:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm Jak z twoja waga jesli wieksza to czasem i to wplywa , ale : 1 zakladaj buty narciarskie ,ktore juz sa cieple ,znaczy nie prosto wyjete z bagaznika -zimne w srodku 2 klamry zapnij lekko 3 chodz w butach (chwilke przed zapieciem nart) delikatnie i wolniutko, stopniowo przyzwyczajaj noge do buta , ruszaj palcami 3 pierwsze 3 zjazdy zjedz z oslej , krociotkiej laczki bardzo spokojnie i powoli by rozgrzac miesnie - ruszaj palcami co jakis czas 4 dopnij klamry odpowiednio mocnej i na gore Ja tak robie i pomaga natomiast jesli buty zaloze w pospiechu, mocno dopne i odrazu sru na sama gore to zawsze sie konczy bolem srodstopia. ps jesli dopiero zaczales zabawe z nartami to jezdzij spokojnie bez nerwacji na krotkich trasach - z czasem gdy bardziej przyzwyczaisz miesnie bedzie lepiej , a i w domu rob cwiczonka np podnos palcami u nog jakis recznik , czy poduszke , rowerek(lezysz na plecach i tak pedalujesz a palcami u nog trzymasz np male reczniczki lub szmatki )

Użytkownik carbon edytował ten post 03 styczeń 2010 - 22:14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm Jak z twoja waga jesli wieksza to czasem i to wplywa , ale : 1 zakladaj buty narciarskie ,ktore juz sa cieple ,znaczy nie prosto wyjete z bagaznika -zimne w srodku 2 klamry zapnij lekko 3 chodz w butach (chwilke przed zapieciem nart) delikatnie i wolniutko, stopniowo przyzwyczajaj noge do buta , ruszaj palcami 3 pierwsze 3 zjazdy zjedz z oslej , krociotkiej laczki bardzo spokojnie i powoli by rozgrzac miesnie - ruszaj palcami co jakis czas 4 dopnij klamry odpowiednio mocnej i na gore Ja tak robie i pomaga natomiast jesli buty zaloze w pospiechu, mocno dopne i odrazu sru na sama gore to zawsze sie konczy bolem srodstopia. ps jesli dopiero zaczales zabawe z nartami to jezdzij spokojnie bez nerwacji na krotkich trasach - z czasem gdy bardziej przyzwyczaisz miesnie bedzie lepiej , a i w domu rob cwiczonka np podnos palcami u nog jakis recznik , czy poduszke , rowerek(lezysz na plecach i tak pedalujesz a palcami u nog trzymasz np male reczniczki lub szmatki )

SUPER, wielkie dzięki od jutra tak robię. Co do wagi to spora 100KG!!! Przy 170 cm wzrostu, już zacząłem dietkę bo ta waga mnie przeraża... Pozdrawiam z Bawarii, Alpy czekają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze choc troche pomoglo , przynajmniej teraz mozna sie skoncentrwac na zabawie jaka sa narty

Musze jeszcze raz Ci podziekowac, ale naprawde dzis dzieki Tobie poczulem smak i radosc z jazdy na deskach. Spedzilem caly dzien na stoku z przerwa na obiad. Wspaniale, ze jest forum i tacy ludzie jak Ty! Wielkie dzieki jeszcze raz i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2010. Pozdrawiam z Bawarii i zapraszam na stoki w Alpy...:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...