Skocz do zawartości

Najtanszy(!) serwis nart w Krakowie :)


gajowy01

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: gdzie znajde w Krakowie (lub bliskiej okolicy) najtanszy serwis :) Chodzi mi o to, zeby mozliwie najtanszym kosztem doprowadzic do jako takiego uzytku, kilka par nart - glownie b. starych ...choc nie tylko. Zainspirowaly mnie po prostu watki o technice, carvingu itp. - i mam wielka ochote dosiasc swoich starych nart - w przedziale 190-200 cm, zeby sobie przypomniec jak to kiedys bywalo - 10 czy nawet 20 lat temu. ... i co mnie dal carving :) Slizgi i krawedzie sa jednak w tak oplakanym stanie, ze teraz to strach i raczej bez sensu. O dobry serwis nie pytam bo znam i sam polecam ale nie usmiecha mi sie wydatek po 50 zl od pary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: gdzie znajde w Krakowie (lub bliskiej okolicy) najtanszy serwis :) Chodzi mi o to, zeby mozliwie najtanszym kosztem doprowadzic do jako takiego uzytku, kilka par nart - glownie b. starych ...choc nie tylko. Zainspirowaly mnie po prostu watki o technice, carvingu itp. - i mam wielka ochote dosiasc swoich starych nart - w przedziale 190-200 cm, zeby sobie przypomniec jak to kiedys bywalo - 10 czy nawet 20 lat temu. ... i co mnie dal carving :) Slizgi i krawedzie sa jednak w tak oplakanym stanie, ze teraz to strach i raczej bez sensu. O dobry serwis nie pytam bo znam i sam polecam ale nie usmiecha mi sie wydatek po 50 zl od pary.

to jak już rozjeździsz te narty, daj znać jak było... ja trzy tygodnie temu dopadłem proste dechy na dwa dni i tak mi się znowu spodobało :D :D, że postanowiłem sobie takie sprawić... tylko nie zdążyłem :D :D...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dobry serwis nie pytam bo znam i sam polecam ale nie usmiecha mi sie wydatek po 50 zl od pary.

A czy mogłabym się dowiedzieć, który polecasz? A kolejne pytanie w temacie, o ile można w tym wątku, to ewentualnie inne dobre serwisy w Krakowie, najchętniej w Hucie / centrum, o ile tutaj takie są :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mogłabym się dowiedzieć, który polecasz? A kolejne pytanie w temacie, o ile można w tym wątku, to ewentualnie inne dobre serwisy w Krakowie, najchętniej w Hucie / centrum, o ile tutaj takie są :)

Witam ziomalke z Huci :) Niestety ale narty woze na drugi koniec Krakowa czyli do windsportu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge ci podwiesc :) Zazwyczaj robie to w drodze z nart lub na narty :)

Dzięki za propozycję :) Ale podejrzewam, że zanim byśmy się dogadali co do terminu, to minęłoby sporo czasu, bo mam sporo różnych mniej i bardziej nieprzewidywanych zajęć.

No to podziel sie - gdzie i za ile? :)

Tutaj zanoszę: http://agasport.com....asze_sklepy.htm Narzekać nie narzekam, ale porównania nie mam, więc w sumie nie wiem, czy źle to robia, czy dobrze. Ważne, że blisko mnie, więc na piechotę bez problemu dojdę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) http://agasport.com....asze_sklepy.htm (...) Ważne, że blisko mnie, więc na piechotę bez problemu dojdę :)

Hmm, no to wyglada na to, ze mieszkamy gdzies b. blisko siebie :) ...moze sie komus z nas kiedys przydac ;)) ---- OK, ale poza watkiem towarzyskim na razie nic sie nie dowiedzialem o tanich serwisach :) Moze ktos cos jednak wie? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:) Masz tutaj serwis narciarski Kraków . Rok temu z niego korzystałem i w tym roku też zamierzam się do nich wybrać . Jeszcze tylko 10 dni do ferii !

Dziki za link - moze sie przyda choc pytalem akurat o tani serwis :) ten nie wydaje mi sie tanszy od np. windsportu, ktory jest jednak raczej pewniakiem. Tani - w tym wypadku interesuje mnie ekstra-tani :) Dlaczego - wyjasnilem wczesniej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki za link - moze sie przyda choc pytalem akurat o tani serwis :) ten nie wydaje mi sie tanszy od np. windsportu, ktory jest jednak raczej pewniakiem. Tani - w tym wypadku interesuje mnie ekstra-tani :) Dlaczego - wyjasnilem wczesniej :)

spróbuj w rotundzie white sport - tylko ponegocjuj trochę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...